Okul Yıllarınızın Nasıl Geçtiğini Özetleyen Bir Anınızı Anlatın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   theolonius
   Haydi bakalım...
    who_am_i
    Geçmedi geçiyor daha doğrusu geçemiyor
     _umut_
     Sabah uyan. Okula git. Okuldan gel. Uyu. Sabah uyan... Anım bu kadar bitti.
      muzlu-pasta
      Lisede mahşerin 4 atlısı gibi hep 4 kişi gezerdik 2 erkek 2 kız bir erkek kankamız bir kıza aşık olmuştu ve bir ay boyunca 4 kişi kızı sevgili yapmaya uğraştığımız sevsin diye nasıl tanıtım yaptık bilseniz reklamcı olsak yeriydi ama sonra öğrendiğini diğer erkek kankamızı seviyormuş en son gitti kız kankamla durumu açıkladık o kadar emek bok oldu emeklerim okul hayatımda hep bok oldu yani özetle
       libidio
       Şöyle dört samimi arkadaştık desem tüm anıların her birini çok kısa özet geçmiş olabilirim bence. İki kız iki erkektik. Asla bir sarkma, yavşama söz konusu değildi. Gayet temiz arkadaştık ve üninin altını üstüne getirdik desek yeridir. Ama aynı zamandan parmakla gösterilen, hocalar tarafından sevilen öğrenciler olduk.
        redblack
        Sayısal bölümdeyim, ders psikoloji, derste konuşmayayim diye hocanın getirdigi bulmacayı arka sıralarda sessiz sedasız çözüyorum; +Lethe kalk bakalim, insan psikolojisini etkileyen çevresel faktorlere örnek ver. -Kuşlar, ağaçlar, çiçekler, böcekler, kediler, köpekler... + Otur! Sıfır! -Tesekkur ederim. +Hoşuna mı gitti? -Hmm harikaydı... +O zaman bir tane daha sıfır! -Allahın hakkı üçtür, lutfen bir tane daha atın... +Terbiyesiz!
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.