Okul Tuvalet Kapılarında Yer Alan Aforizmalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Geçenlerde biri dedi ki, "Önceden okul tuvaletlerine yazılar yazılırdı, birçoğu nefret içerirdi. Şimdi insanlar bu söylemleri tuvalet kapılarına değil sosyal medya mecralarına yazıyorlar." Çok haklı olduğunu düşündüm ve gerçekten bir forum sayfasına dönüşen okulumun tuvalet kapıları geldi aklıma. O yazıları yazanlar burada mı?
    busrawashere
    lisede kapıya yazmaya kıyamazlardı ama ortaokulda itiraflar, sevilmeyen kişinin numaraları, bunu yazanı müdüre şikayet edeceğim altına bir şey yazmayın diyip altına destanlar yazanlar, tuvalet hakkında bilgi verenler, dökülmüş çakma makyaj malzemeleri ve daha söylemediğim mide bulandırıcı birçok şey
     karolunita-
     bi kere okul kızlar tuvaletinde 6e deki irem oruspu yazıyodu bende sosyal medya hesaplarımdan aynı şeyi yapmıştım her iki konuyu da kapsıyo bu
      asit
      hiç yazmadım,anlam veremediğim eylemlerden.Allahtan benim kuzucuklar yapmıyor :))
       peripedia
       Hakaretler, tehditler gırlaydı valla bizim okul tuvaletlerinde de. Merak ettiğim şu erkek tuvaletlerinde de bu gibi yazılar yazılı oluyor muydu acaba? Yoksa kadın kadının kurdu muydu? Kafamda deli sorular.
        ladydisko
        felsefe 1. derslikteki bir erkeğin ne kadar kötü birisi olduğu onunla çıkmamız gerektiği yazıyordu
         redblack
         Osurmadan sıçana kola+hamburger bedava
          benita
          Bizimkinde telefon numaraları vardı, ne yapacaksak
           sedefartuny
           Ay aklıma geldi o görüntü o yazılar midem bulandı. İnsanlar ağız ishali yaşıyorlardı o zamanlar resmen. Neler neler yazılmıyordu ki. Pedlerini tuvalet duvarlarına yapıştıran kızlar vardı benim okulumda.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.