Okul İdarelerine Dilekçe İletmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Öncelikle yönetmelik dışına çıkan bir tutum ve karma eğitim verilmesine rağmen idare tarafından bu doğal duruma ters düşen tepkiler sebebiyle yeni müdürümüze dilekçe vereceğiz. İmza toplayacağız vs Bu tür işler bir şekilde saçma sapan yerlere kayınca sanki siyasi bir amaç gidiyormuş gibi durmasından endişeleniyorum açıkçası. Öğrenci olarak kendini düzgün ifade edebilmek önem kazanıyor bu durumda . Yönetmeliği inceledim defalarca ama nereden baktığına göre değişiyormuş sonuç. Ceza verilemez çünkü bu yasal bir hak ve bir sorunda verilebilecek legal bir tepki ; yukarıda da belirttiğim üzere bu iş çarpıtılırsa iş değişir. Ki okulda her görüşten öğrenci var bu bilinmesine rağmen kulak tıkanıyor. Ancak bizim amacımız siyasi değil. Bu da işlerin karışmasına doğal bir ortam oluşturuyor. Sebep ne olursa olsun eğitim hayatında disiplin kuruluna giden birileri var mı ? Kendimi ve öğrencileri savunma konusunda önerileriniz neler? Not: Başlıktaki hatalı yazım için kusura bakmayın.
    kania_
    Ben hiç gitmedim disipline filan ben okul dışında yapıyom öyle kavgadır odur budur.Ama her zaman kendimi savunurum hocalara karşı ama ne zaman doğruyu söylesem yalancı çıkıyorum .
     black_390
     eskiden bizim sınıfta müdürle sorunları olan bir arkadaşım vardı annesi meb i aramış ve dilekçe yazmış ertesi gün müdüre haber gitmiş adam bide diyoki ne gerek vardı küçücük şeyden haber vermeye falan sonra annesi geldi bi şekilde çözdüler liseye geçtim müdür hala eski okulda ve hala ondan nefret ediyorum. ayrıca toplanıp odasına gidip bişey rica ettiğimizde red alıp geri geliyoduk mböxböbz ama bence herkes hakkını aramalı
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.