Okuduğunuz En Anlamsız Kitap
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   makeup-alp
   Ben daha çok böyle bilim kurgu tarzı diyelim, bu tür kitaplar okumayı seviyorum. Dram, romanda okurum ama içeriğine göre değişiyor. Zamanında cesur yeni dünya diye bir kitap almıştım. Okudum ve bitirdim ama pek birşey anlamadım. Kitap konusu her ne kadar tamamen bir kurgudan ibaret olsada, yüzyıllar sonra bunların gerçekleşebileceğini düşünebiliyorum. :) Kitap aslında güzel ama yazılanlar karmakarışık olduğu için mantıken anlayamayabiliyorsunuz.. Günümüzde olmayan bir teknoloji ama gelecekte hayatımızda olabilir belki kitapta yazılanlar 😁
    mrs_furby
    Anlatsam Gecer Mi Ya ünlüler ne boş insanlar, bir de kitap yazıyorlar(!) güyya. Boşa ağaç israfı.
     ozlemiko_0
     Elif Şafak, Canan Tan, Kahraman Tazeoğlu... gibi yazarların yazdığı ve her türlü kişisel gelişim kitapları anlamsızdır. Okuyup pişman olacağınıza ben şimdiden söyleyeyim okumayın anlamsız, vakit kaybı.
      patronicee
      Murathan Mungan-makas. Yıllarca kendini saklayan bir kadının artık yılmasıyla kendini hareket eden bir trenin tuvaletinde yabani ve çirkin bir adama vermesi. Ve daha snra o adamın vagonunun başka raya girip uzaklara gitmesi ve o adamı birdaha göremeyecek olması. Saçma ötesi, her tavsiye edilen kitabı okumamak lazım.
       sairsel
       "Aşkın ömrü üç yıldır" diye bir kitap okumuştum berbattı.
        tsukyomi
        Bu değildir, kesinlikle değildir.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.