Oh Be İyi Ki de Yapmışım...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   automuhendisi
   Hepimizin hayatında iyi ya da kötü olaylar mutlaka oluyor... Bazen istemeden de olsa kötü olaylara sebep olmuşluğumuz olmuştur... Ancak ben kötü sinerjileri unutma taraftarıyım.. O yüzden sizlerden; " oh be iyi ki de yapmışım" dedirtecek anılarınızı hatırlamanızı ve bizimle paylaşmanızı istiyorum.. iyilik dile getirmek riyakarlık değil iyiliği yaymaya bir adımdır
    silent_scream
    dayak yiyeceğimi bile bile gece halısaha maçlarına giderdim
     thetalentedmrripley
     Geçen gün bir twitter yayınına girdim, 50-60 kişi var sohbet ediyorlar. Aralarında bir kadın vardı. Sürekli konuşuyor ama aptal saptal konuşuyor, full boş yapıyor. Birisi konuşurken atlıyor, araya giriyor, alakasız alakasız şeyler söylüyor. Ben sadece dinliyorum ve kadına fena ayar oldum. Güzel de bir ablamız diye kimse de bi sus mk, mal mısın demiyor, bu kadar mal konuşmanın onda birini yapanı twitterda topluca öperler normalde. Sonra bir ara kadın yayında keman çaldı. Baya da güzel çaldı. Alkış emojileri, kalpler, tebrik sözleri falan havada uçuşuyor. Ben de söz aldım. 'Gerçekten harikaydı, ben müzik kulağı olan birisiyim ve kolay kolay kimseyi beğenmem. Ama böyle güzel bağlama çalanı duymadım daha önce, rica etsem hanımefendi benim için de gelin ayşemi çalabilir mi' dedim. Yayından attı beni ipneler.
      masmavicikolata
      ezgiye herkesin ortasında bağırmak
       simerenyamdakicicek
       bak bekçi nicki vermeyeceğini anladım o yüzden sana bir teklifim var 💍 evli bir çift olursak birlikte kullanırız sana aşık olmama sözüde veriyorum birlikte yıllar sonra torunlarımıza iyi ki olarak bunu anlatmaya ne dersin ?
        myheartofstereo
        hayatımdaki toksik insanları iyiki vakti gelince atmışım 💆
         semaakonurr
         İyi ki az önce sevdiğim çocuğa açılmışım .
          eksi_pirasa
          iyi ki istifa etmişim, patronumun yaptığı mobbingten bıkmıştım vallahi
           iceel
           Yaptığım herşeyi iyi ki yapmışım
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.