Oğuzhan Uğur'un PİNÇ'in Yeni Sezon Fragmanını Nasıl Buldunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Fragmanı şöyle sizinle paylaşayım.
   https://twitter.com/OguzhanUgur/status/1428737914637365252
   https://twitter.com/OguzhanUgur/status/1428737914637365252
   Ben inanılmaz ırkçı ve korkunç buldum. Bir milletin giyim, yemek, yaşam tarzıyla dalga geçmek ırkçılıktır. Mülteciler üzerinden bir yorum yapacaksan, eleştireceksen bile bunu bu şekilde ifade edemezsin, etmemelisin.
    asit
    Gayet yerinde bi video olmuş. Ben de favladım. Yaşayış tarzı insani değerlerden uzak ve inandığı dini yalan yanlış yaşayıp dışarıya bu şekilde gösterenlerle dalga da geçilir eleştiri de yapılır.
     talihsizinteki
     10 numara video olmuş bu adamın böyle ofansif göndermelerine bayılıyorum bu konuda hümanistlik falan taslanmamalı ırkçılıksa ırkçılık sonuna kadar arkasındayım
      gregory_
      mizahla elestiri böyle yapilir göze soka soka , mala anlatir gibi anlatmis güzel yapmis. tüm mallarin biseyler anlamasini umuyorum.
       me_out_bye
       Güzel olmuş. Böyle yaşamaktan mutlu olacak olan gereksizlere bir gönderme yapmış. Aşırı ofansif bir şey yok. Şu an yaşadığın şey bu. Yakında sağında solunda sokaklarında her yerinde bu tipleri göreceksin. Bunu görsel yolla anlatmış. Hoş olmadığına, istemediğimize dikkat çekmiş. Başkada bir şey yok. Bunun ırkıçıklada en ufak alakası yok. Olay mekanını kaptırmak ya da kendi halinde güzel kalmak. Görüntüde ikiside var sen hangisini istersin diye mizah yoluyla sorulmuş. Buna dikkat çekilmiş göze sokulmiş bilale anlatır gibi. Mesaj verilmiş. Karar sizin. Alıcının ne aldığına kalmış. Ooooo din gardeşlerimizle alay ediyoe hüloooggggg da diyebilirsin başka bir şey de. Gülebilirsinde eline sopa alıp dışarıda çıkabilirsin aynı videodaki gösterilmeye çalışılan yabanilikle. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️
        diocu01
        Oğuzhan ın yaptığı herşeyi seviyorum bunuda sevdim bence bizi mükemmel bir sezon bekliyor şimdiden sabırsızlanmaya başladım
         sairsel
         Bravo Oğuzhan, çok güzel olmuş 👏👏👏
          cinayetvaraga
          Bilale anlatır gibi anlatmış. memleket, öyle telefondan erişebildiğin yalama medya kanallarındaki durumdan ibaret değil. Güzel iş Oğuzhan ama işte seni yine biz gibiler, seni anlayabilen kafadakiler izleyecek.
           silmarillion
           Ohaaa, süper olmuş lan! Bu adamın zekasına bayılıyorum, insan olarak sevilen biri midir değil midir tartışılır ama her işi gibi bu iş de yerinde olmuş. Ama şu açıdan bakmak lazım sanat doğrudan söylemek yerine kulağın ötesinde diğer duyulara da hitap etmektir, bu şekilde anlatması kırıcı da olmamış bence.
            patiklipengui
            Ülkeye başı boş şekilde giren mültecileri eleştirmek ırkçılıksa varsın ırkçı olalım. Helal olsun her zaman ki gibi topu doksana yollamış.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.