Öğretmenlerle Girilen Komik Diyaloglar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   +oğlum esasen nerelisin? -esasen orta asya'dan geliyoruz hocam.?! +o kadar esasen demedik oğlum!..
    sisibisoshi
    - Hocam bir şey diyebilir miyim? - Bı dakka olm ya! - Önemli ama hocam.. - Bı dakika ya, herkes Aristoteles'e (adımı yazmak istemedim) baksın bı. Neymiş olm önemli olan bu kadar? - Fermuarınız açık hocam.
     mervenizz_
     -Merve okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? <Hocam okulda takmadım ki evde taktım öyle geldim (Veli toplantısında anneme şikayet etmiş )
      sucveceza
      Hoca: Ödevini yapmayanlara sıfırı basıyorum. Sucveceza: Hocam veremezsiniz ya! Hoca: Nasıl veremem, basbayağı veriyorum işte! Sucveceza: Yani kıyamazsınız bize, o açıdan dedim...🥺
       pammuk37
       Lisedeydik uc tane yakin arkadas var isimlerii Salih Dogukan digerini unuttum, bunlar habire konusuyorlar gevezelerdi ama eglencelilerdi neyse Dil Bilgisi hocamiz vardi Arzu Hoca biraz kırıktı ama iyi biriydi..birgun gene konusuyorlar habire hoca dogukana sessiz olun diye isminle soyluyor bir oldu iki oldu üc oldu Dogukan dedi ki Hocam siz bizim grubun adıni Dogukan mi koydunuz..Kadın dediki ne diyim MFÖ mü diyeyim dedi sinif koptu tabiki..
        muzlu-pasta
        -Kızım o etek ne öyle? -Mini etek hocam -Onu biliyoruz biz size yasak demedik mi? -Dediniz hocam -Ee neden giydin -Ee hocam siz kısa etek yasak diyince bende çok kısa etek giydim
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.