Öğretmenlerinizle Yaşadığınız En Komik Anınızı Bizimle Paylaşın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
    irmak676
    Kimse öğretmeniyle komik birşey yaşamamış herhalde dnndjdjjdjxjdjd
     nyks_ege
     bir klasik 1.sinifa gidiyordum öğretmenime anne demiştim
      who-am-i
      Üç bayan öğretmenimle otostop çekerek offf-road a girtmiştik ama ne sarmıştı ya
       pazartesi
       Benim öğretmenlerimin hepsi şerefsizdi. Öğrencilerimle komik anılarım var ama.
        buse01
        İlkokulda hoca iki heceli aynı harflerden oluşan kelimeleri anlatıyordu ben de meme dedim, sınıftakiler örtmenim örtmenim diye bağırıyor hoca da evet olur diye tahtaya meme yazmıştı. Sonra niye meme dedim mama da vardı offff dedim kendi kendime
         tiroyitbezi
         Lise son sınıfta akıllı tahtadan karışık halay açmış sınıfla coşarken beni gayet efendi hanım hatun zanneden hoca sınıfa girmiş adam şaşkınlıktan bir müddet öyle bakmıştı yazık ya adama .
          baldman
          seneeeeee 2007 falan. lise dönemlerimde saçım normalden biraz daha uzundu.(şuan kelim orası yarı mesele :D) Türkçe hocası kestirmezsen toka takarım demişti. kestirmedim, toka taktı. hep beraber güldük ( o zamanlar komikti)
           crystal_maiden
           1. sınıftayken annem (ilkokul öğretmenim annemdi) sınıfa resim çizdiriyordu. Bana gelmiş bakmış ne çiziyorum diye. İki tane büyük yuvarlak yan yana sonra içlerine birer nokta. Hemen almış kağıdı. Demişim ben daha giydirecektim onu. Bir diğer anı beden eğitimi dersinde yine 1. sınıftı galiba hoca ısınma hareketi mi ne bir şeyler gösteriyor yerimizde hopluyoruz demişim öğretmenim memeleriniz sallanıyo. Gitmiş dersten sonra anama yetiştirmiş. Annem özür falan dilemiş o anlamda dememiştir o diye. Kadın demiş yoo gayet ciddiydi uyarı olarak, tavsiye olarak söyledi gibisinden bir şeyler demiş tam hatırlamıyorum. Kızmamış, sapık damgası yememişim en azından. Yaştan yırtmış olsam gerek Lise son sınıfta öğretmenler zilide çaldı benim ekürimle çıktık sınıfın katına dur bi işteyim dedi tuvalete gittik. Bekliyorum lavaboların yanında. Müdür yardımcısı geldi dedi napıyon burda dedim böyle böyle. Kendi yapamıyor mu Meriç dedi. Yapamıyor tutup ben yaptırıyorum dedim. Ulan mulan bi şekillere girdi dedi çabuk sınıfa. Çıktık gittik bu kadar.
            odamdakimelek
            Benzetme ile ilgili cümle yazın dedi hoca bir arkadaşımız sütun gibi bacaklar yazmıştı hoca da kadın ama komik bir kadındı dedi ki çocuğa amip beyinli gibi çocuk
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.