11
16.8.2020
Öğretmenleriniz İle Yaşadığınız En Komik Anları Dio’layın Biraz Gülelim
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.d
   Öğretmenleriniz İle Yaşadığınız En Komik An Neydi? Ben sınıfta su içerken su dökülmüştü.Tam da bacak arama ayıptır söylemesi. Öğretmen sınıfa girdi.Tahtaya bi soru yazdı bunu kim çözebilir diyor. Kimse el kaldırmadı ve ben cevabı biliyorum.El kaldırdım kalk tahtaya öyle çöz oturduğun yerden olmaz dedi. Hocam burdan çözsem olur mu? diye sordum. Öğretmen kızınca kalktım.Su dökülmüştü pantolonuma dedim.Öğretmen bi süre baktı sonra altına işediysen niye en başta söylemiyon oğlum dedi. Fndkdodkdjdmdmdjd
    thetalentedmrripley
    Üni hazırlıktayken derste filmlerden konuşuyoruz. Hoca Charlize Theron'un bi filmi vardı neydi ya diye sordu. Ben atladım Kasımda aşk başkadır diye. Yok yaa daha eski bi filmiydi dedi. Ben de Ekimde aşk başkadır dedim. Kısa bir sessizlik sonrası Çık dışarı çabuk terket sınıfı dedi. Çıktım, koridorda yürürken kapıdan kafasını uzattı Şaka lan şaka bunun için dersten adam mi atılır git kantinden hepimize kahve al da içelim diyor :)
     kridafahlo
     lise 2'deyim birine deli divane aşığım. bir gün ne olmuşsa yine okulda hüngür hüngür ağlıyorum. ders rehberlik, hoca sınıfta ama serbestiz işte. arka sıralardan birinde ağlıyorum. bu arada sınıf hocamızın branşı da felsefe.. neyse hoca geldi başıma "neden ağlıyorsun" diye sordu ben de "başım ağrıyor" dedim. adam da tam bir felsefeci tavrıyla "başın ağrıdığı için mi ağlıyorsun yoksa ağladığın için mi başın ağrıyor" diye sordu. ben o kafayla hocanın ne dediğini anlamaya çalışırken "kalk gel" dedi ve kendi öğretmen masasına oturup beni de tam karşısında öğretmen masasına birleştirdiği sıraya oturttu. "elimi tut" dedi tuttum (fesatça değil) "ağla" dedi ağlamaya başladım. hipnoz olmuş gibi adam ne derse onu yapıyordum "anlat" dedi ben de tabi tüm aşk hayatımı hocaya hikaye anlatır gibi anlattım. bitirdikten sonra hocanın verdiği tepki "anlamıştım" olmuştu. aradan birkaç hafta geçti bir gün 5-6 kişiyi okula yaymış beni arattırıyor tam ders zili çaldı herkes bir taraftan "felsefeci seni çağırıyor" diye bağırıyorlar ders saati olmasına rağmen bu kadar insanı peşime döktüyse çok önemlidir diye hocadan izin alıp yanına gittim. felsefeci beni kenara çekip "onu unutabildin mi?" diye sordu. cjncslfcdlk en komik lise anım budur.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.