Öğretmenlerin Antipatik Davranışları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Hayatımızın en az 12 yılını birlikte geçirdiğimiz öğretmenlerimizin maalesef ki her zaman sempatik davranışları olmuyor. Eğitim hayatımızda bazı öğretmenleri eğlenceli, sempatik tavırlarıyla hatırlarken bazıları ise karanlık geçmişinizi hatırlatır. Öğretmenleri suçlamak gibi bir amacım yok lütfen yanlış anlaşılmasın. Bence bir öğretmeni en antipatik davranışlarından biri de sadece sevdikleri öğrencilerin sorularına cevap vermeleri ya da sadece onları ciddiye almaları. Bir öğrencinin sessiz olması, derse katılmaması o öğrenciyi kötü yapmaz. Kaldı ki arıza bir öğrenci olsak bile sonuçta hepimiz öğrenciyiz ve hata yapabiliriz. Öğretmenlerin bu konuda anlayışlı olmaları ve herkese eşit davranmaları gerekirken bazı öğretmenler sevdikleri öğrencilere karşı samimi sohbetler cevaplar kalanlar ise bir hiçmiş gibi davranma halleri beni oldukça üzüyor.
    ali-vercetti
    espri yapamayanlarının espri yapmaya çalışması ve notguard öğrencilerin sırf not için gülmesi
     amakafamiznasiguzel1
     sayısalcılar ve dilciler canlarım ciğerlerim hepsi efsaaanneee insanlardı buradan selamlar ünide de full torpile bakıyo bu iş yani o yüzden çoğunu sevmezdim
      redblack
      Notla tehdit ederlerdi. Çok da seyimde olmazdi
       asit
       sınıf içinde anne baba mesleği soran öğretmenler, en sinir olduklarımdı her zaman..
        detokssuyu
        Slayt okuması, masasına oturup asla kalkmadan bir şeyler anlatıyormuş gibi gözüküp içinden dersin bitmesi için dua etmesi. Ne yazık ki bu gibi öğretmenler (!) hala varlar.
         lydia-bad-mood
         Bir kişiye sinirlenip bütün sınıfı sorumlu tutmaları
          monaiman
          Ödevini yapmayan öğrenciyi sınıfın içinde rencide etmesi.
           caresizcare
           Bizde müzik hocası vardı sınıf arkadaşlarımla berabart derste sigara içerlerdi Ben ve 3 arkadaşım onlara uymadığımzdan Bu tipler ukala olur ve kimseyle konuşmazlar demişti Müdüre şikayet ettik inanmadı 🙄
            patronicee
            Sınıf içerisinde sevilmediğini bildiği halde espiri yapma çabası, bir kaç yapmacık gülücük veya uğultudan sonra sınıfta volta atarak yavaş adımlarla yaptığı espriyi açıklama gayreti. Sınıf hala sessizdir, o ise ufak Bi terlemiştir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.