Öğretmeninizden Hiç Dayak Yediniz mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nazan-basari
   İlkokulda ve ortaokulda sürekli sıra dayağına çekiliyorduk şu an aklım almıyor neden en ufak bir şeyde ufacık çocuklara sıra sıra tokat atarsın, ellerine vurursun ki? Anne babalarımızda eti senin kemiği bizim safsatasıyla o hocaların ellerine bıraktığı için dayak yediğimizle kaldık. Özellikle ilkokul hocamız çekerdi sıra dayağına patlatırdı tokadı kocaman elleriyle ufacık suratımıza.. Bir gün boşandı diye başka bir gün evine haciz geldi diye.. Evet sebepleri bu, bizim günahımız ne? Senin sıkıntıların var diye neden kulağımızı patlatıyorsun, hâla sağlık sorunu çekiyorum bu yüzden kendisine hakkımı helal etmiyorum.. Ya bizzat yaşadığınız ya da şahit olduğunuz öğretmen şiddetini anlatır mısınız?
    berat_albayrak_
    şanslıyım ki hiç dayak yemedim
     gregory_
     Lisede dinle ilgili bir soru sordum bir sene boyunca stress topu yaptilar beni.
      imailahorsilahh
      Hayır, ama bir keresinde beni sıra arkadaşımla karıştırdığı için kızın suratına 'eşek kızım' diye basmıştı şamarı. Ortaokulda idim, ilkokul öğretmenim dünyanın en mükemmel öğretmeniydi ❤️
       mrsnl33
       Üçüncü sınıftayken bi matematik sorusunu bilemedigim için tokat yemiştim.
        tachycardia
        İlkokulda sınıf çok yaramazlık yapıyor diye sıra dayağında iki yanağıma aynı anda şlaap diye tokat yedim
         makeup-alp
         İlkokuldayken derse geç kalmam sebebiyle sınıftaki öğretmen cetvelle elime vurdu, bunun dışında başka birşey yaşamadım. Birde başka birşey var. Lisedeyken bir geç kalma sonucunda tüm ders boyunca tek ayak üzerinde kapının yanında durma cezası almıştım, açıkçası bu bana ceza gibi gelmemişti, tek ayak üzerinde çok rahat durabiliyordum ve zorlanmiyordum. :) Birşeyleri çabuk unutabilen birisiyim ama bazı şeyler unutulmuyor, hala aklımda.
          badideasensei2
           patiklipengui
           Orta okuldayken beden hocası sınıfı sıra dayağına çekmişti. Seri şekilde şamar atıyordu beni atladı ucuz kurtuldum zannettim. Atladığını fark edince dönüp vurdu.
            nobodyy1
            Kopya çektim, yakalandım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.