Öğretmenine Aşık Olan Öğrenci Motivasyonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Hemen hemen her genç ve yakışıklı olan öğretmenine aşık olan bir öğrenci olarak bu motivasyon üzerine biraz konuşalım diyorum. Hayatlarımızın okuldan ve evden ibaret olduğu dönemlerde her öğrencinin yaşadığı bir durum olduğunu varsayıyorum. Gerçi o dönemlerde çok aşık olurduk. Sınıf arkadaşlarımıza, ünlülere. Hayranlıkla aşkı ayırt edemediğimiz dönemler aslına bakarsak ama asla unutulmayan da duygular aynı zamanda.
    ladydisko
    ben hep ünlülere aşık olurdum bir sinema delisi olduğum için zaten lise hayatım boyunca üç okul değiştirdim hepsindede yaşlı hocalar vardı
     eski_bi_tanidik
     Saçmalık ınş başıma gelmez 🤲🏻 Gönül bu boka da konar belli olmaz
      okadin
      Tasvip etmiyorum. Çocukların bu ilgisinden, hayranlığından faydalanan ve bunu suistimal eden öğretmen dahi demekten zul duyduğum zatlar var. Çocuklara hayranlığı, ilgiyi, beğenmeyi, hoşlanmayı, aşkı, sevgiyi ve bunlar arasındaki farkları anlatmak gerek.
       sedefartuny
       Ben!! Derse olan ilgi ve çalışma aşkını yüzde yüz oranında artıran durumdur. Etkilenilen öğretmenin gözüne girmek için yapılanlar bununla sınırlı değildir örnek öğrenci olmaya adamıştır kendilerini bu öğrenciler.
        detokssuyu
        Liseye devam ederken dershanede stajyer etüd hocamız vardı. Dünya yakışıklısı ve tatlısı bir adam. Tüm kızlar hayran ve aşık hocaya tabii. Hoca son sınıflardan bir kızla birlikteymiş meğer. Kızlar birbirlerine girmişlerdi nerdeyse. Rezil bir durumdu, velilerin kulağına gitti. Hoca aforoz edildi. Bu gibi bir olayı bizzat yaşadığım için bu konuya masum bir bakış açısı getiremiyorum maalesef.
         mrlawyerkk
         Üniversitede bir derste tüm kızların süslenip en ön sıralara oturması ile maruz kaldığım durumdur. Ben yaşamadım. Değil aşık olmak öğretmenlerinden hep nefret eden bir tiptim.
          dr.rock
          Şirindir Ama denge gerekir Dikkat gerekir Pek tabii ki önceliklerin değişecek Bizim meslekte örneğin bir dahiliyecinin 18+ hastası ile ilişki kurması etik değildir. Nedeni şu, ilişkinin tek nedeni sevgi olmalıdır. Eğer eşit şartlarda başlamazsa tutarsız ve taraflı bir durum ortaya çıkar. Doktor hastasıyla ilgilenmiştir ve bu hastayı doktor önünde 1-0 geride bırakır, minnet sevgi gibi aşk gibi algılanır, eşitlik bozulur, sonuçlar genelde hoş olmaz. Öğretmenlede böyle bir durum söz konusu ki zaten 18+ değilse bu söz konusu dahi olamaz
           z_uzumm
           Üniversitede tanık olduğum olay hiç iyi değil bence . Öğretmenin öğrenciye şiddet uyguladığı iddiası,açılan soruşturma ,gazetede yer alması filan gibi durumlar
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.