Öğrencilerin Eve Çıkması mı Yoksa Yurtta Kalması mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rafadanlop
   Evlerin kiraları olmuş zaten bilmem kaç lira e yurtlar da zaten devlet çıkmazsa almış başını gidiyor. Bu çocuklar ne yapsın evde kira derdini mi düşünsünler yoksa yurtların kötü hizmetleri karşısında harap mı olsunlar.
    sairsel
    Şimdi burada bizden istenen nedir? Tam olarak anlayamadım? Vakit epey olmuş!
     badideasensei2
     Çalışmazsam üniversitede kesinlikle yurt. Çalışırsam da ev arkadaşları ile paylaşacağım bir ev olabilir. Ki %90 çalışmam gerek.
      ezocancag
      evde kalıyorum yakın arkadaşım da yurtta kalıyor. kıyaslama yapacak olursam eğer yurtta kalınca yurt arkadaşları ediniyorsun ve hep aynı ortamda barındığın için kolay arkadaş çevresine girişin oluyor, maddiyat olarak kesinlikle daha rahat ediyorsun, yemekleri genellikle pahalı tutuyorlar ama yeterli oluyor, eskişehir'de giriş saatlerine karışılmıyormuş bu yüzden bunda da bir sıkıntı çıkmıyor ama gece saatte yemek sipariş edemiyorsun mesela gibi minik sorunlar olabiliyor ve misafir alamıyorsun odana. onun dışında dezavantaj olarak gördüğüm tek şey oda arkadaşın; oda arkadaşın tamamen şansına bağlı. aşırı sıkıntılı insanlara denk gelebiliyorsunuz; lambayı söndürmeyen, dağınık olan, kötü kokuya maruz kaldığın, sohbetinden rahatsız olduğun vs. Bunların yanında evi anlatırsam da; tek yaşadığım için maddiyat olarak fazla gidiyor. ama rahatsın, kafan rahat, özgürsün, istediğin gibi misafir ağırlayabiliyorsun, gecenin beşinde de eve girebiliyorsun, istediğin yemeği yapabiliyorsun. önerim tek başınaysan ve hiç bilmediğin bir şehre gideceksen önceliğin yurt olsun ama kesinlikle daha sonra ortak bir şekilde eve çıkıp o rahatlığı da tatmanı öneririm.
       kalpci
       Eve çıkın olm manyak mısınız, hatunu yurda mı götüreceksiniz. Kızlar yurtta kalabilir, çünkü onlar çiçek
        domatescokpahali
        maddi durumun elveriyor ise kesinlikle kendi evin en azından kendi kahrını çekiyorsun
         gossipdio
         İkisini de yaşamalı bence öğrenci, her ikisi de ayrı tecrübe ama şu zamanda imkan varsa ev daha mantıklı
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.