Öğrencilerin Canlı Derslerde Hoca Trollemeyi Maharet Sanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Celal Şengör trollenmiş. Yanlış anlamadıysam bir iddia mevzu söz konusu. Soru da şu "Fay hatlarını söküp taşırsak depremin önüne geçmiş olur muyuz?" Celal Hoca sinir krizi geçirdi tabii ama yine de soruyu bir ilkokul öğrencisine anlatır gibi cevapladı. Eğitimci olmak zor. Dana kadar insanların yaptıklarına bak. Çevremdeki öğrencilerden fazlasıyla duyuyorum canlı derslerde dersi bir şekilde sabote eden ve zaten yönetmesi zor olan uzaktan dersleri eğitimciler için daha da zorlaştıran öğrencilerin varlığını. Nedir bu kafa? Herkes küçük birer troll bu canlı ders dünyasında ama Celal Şengör'e de yapılmaz.
   https://twitter.com/yaranfil/status/1387407240722882563
   https://twitter.com/yaranfil/status/1387407240722882563
    kania_
    Ben çoksel trollerim mikrofonum bozuk filan deil hoca Cemre Cemre diyo cvp vermiyorum mikim bozuk falanda demiyorum 1 diyo 2 diyo 3.de oda bıkıyo jkahahsls
     asit
     sözüm hepsine değil ama sonra da onlinedan verim alamıyoruz diye zırlıyorlar.
      kafatamircisi
      Celal hocayı yakından tanıyanlar bilir Eleştirisini çok sert iğdeli bir dille yapar çok farklı bir espri anlayışı olması da var, güldüreyim derken batıran türden
       gavrilovich
       Adam ülkede herkes cahil derken boşuna söylememiş. Kendi de egoist ama.
        gulfemkaya
        Bu olaydan aşırı rahatsız olmasam da başlıktaki durum kesinlikle rahatsız edicidir ve mimik oynamıyor ya ben de
         black_390
         Bizde İlk zamanlarda derslerin ld ve şifrelerini veriyorlardı galiba baya kez oldu. Jumbo Karides adında biri geldi şarkı açtı sonra 3-4 Kişi geldi 63 style açtılar hatta coğrafyacı delirdi ve dersi kapattı. Bu 7-8 kez oldu. Sonra derslere girerken ismin yanına sınıf ve numara yazma zorunluluğu geldi yazmayanı derse almadılar. Ve birdaha hiç troll olmadı.
          disi.ejderya
          Artık öğrenci olmayan ben hdnndn (ilgilenmiyorum)
           ahpte-pateh
           Ders aşırı sıkıcıysa hocanın "Yav bu nasıl oluyordu?" Sorusuna "Hocam Ctrl ile W'ye aynı anda basın." diye cevap verildiğini gördüm.
            avci-kiz
            Ben hocaları arada trollüyom,kameram bozuk,mikrofon bozuk,ses gitmiyo,v.b.
             kisi
             Benim bildiğim Celal bey bu olaya kızmamış. Zaten "aptalca soru yoktur" diyen biri. Bizde çok yaygın, sordum mu en iyisinden sormalıyım, takıntısı. Öğrenenden kallavi bir soru beklemek saçma; zaten yeni öğreniyor. Hatta size saçma gelen sorular farklı bakış açılarının yolunu da açabiliyor. Şaka soruların sebebi de bana göre öğrenciliğin fazla vakit alması. Hatta sınırlı alanda fazla vakit alıyor. O yüzden insanlar eğlence ihtiyaçlarını o zamanlarda çıkarmaya çalışıyor. Sonuçta insanlar eğlenmek zorunda. Özellikle sosyal ihtiyaçların patlama yaptığı ve öğrencilerin dışarı çıkmasına bile müsade edilmeyen lise çağında sınıfta eğlenmeye çalışmak çok yaygın oluyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.