Öğrenci İşlerinin Asla Bir İşe Yaramaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Üniversitede çok çektim gerçekten orada oturan hanım ablalarımız sağ olsun asla bir işimizi güzellikle ve saygıyla halletmemize izin vermediler bugüne kadar. Hep bir tersleme hep bir kavga çıkarma eğilimi gerçekten tak etti canıma 4 yıl boyunca. Lisansüstü eğitime devam etmekten mutluyum ama bunlara illaki bir işimiz düşüyor. Asla bir işimizi de halletmiyorlar. Halimiz duman...
    ladydisko
    orda çalışan hanım efendilere hayat ne yaşattı bilmiyorum ama hep kızgınlar
     csa
     E alışın derim. Bugüne kadar enteresan ve herhalde örneği az olan şeyler başıma gelmiştir bu nalet görünmez işsizlik ekibinin yüzünden. Uzun uzun bunları anlatmayacağım ama okuyanlar için kısaca tavsiye olsun: 1-Asla dediklerine güvenmeyin. Bir dediklerini bir iki kere daha teyit ettirin, irdeleyin ve sadece cevap söyledikleri kadar mı yoksa başka detaylar da var mı muhakkak kurcalayın. Yoksa her zaman eksik/ yanlış bilgi ile işiniz haloldu zannederek yollanırsınız, sene sonu, dönem arası falan gibi olmadık bir zamanda bir problemle karşılaşırsınız. 2-Taciz etmekten çekinmeyin. Her gün mail atın, arayın, yolunuzun üstündeyse uğrayın... 3-Bir sorunla gittiğinizde "ona biz bakmıyoruz ama, biz birşey yapamayız, şu departman ilgileniyor" denirse inanmayın. Yalnız bunun bir çözümü yok. Bu denirse sıçtınız, büyük ihtimalle 2-3 departman arası mekik dokuyacaksınız... Allah öğrencilerimizi öğrenci işlerine düşürmesin.
      eksi_pirasa
      işleri güçleri öğrencilere kızıp ego tatmini yapmak
       android_dahaiyi
       oradakiler tamamen öğrenci aşağılayıp egoların tatmin ediyor
        eski_bi_tanidik
        Ahahha kuzenime sordum o da öyle dedi 🤣
         raselika
         Bizim okulda yüzünü şeytan göresice bir kadın vardı. Ben halledemem deyip gönderirdi yine en son ona gitmek zorunda kalırdım. Allahın cezası inşaallah emekli olmuştur.
          libidio
          Hahaha güldüm başlığı okuyunca. Oldukça haklısın
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.