Oğlunu Ensesinden Kesip Kurban Eden Baba
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   Bunlar tertemiz pırıl pırıl kafalar. Zonguldak'ta yaşanan bir olay. Adam oğlunu Allah'a kurban ettiğini söyleyip ensesinden kesiyor. Çocuk ağır yaralı. Babanın ifadesini okurken midem bulandı. Gözaltına alınan Yusuf A., kendisini Allah yoluna adadığını, kravatıyla intihar girişiminde bulunduğunu, ancak kravat koptuğu için başarılı olamadığını söylediği öğrenildi. Bir gün sonra ise uykusunda çocuğunu Allah yoluna kurban etmesi istendiğini anlatan Yusuf A., "Oğlumu araca bindirdim. Kendisini Allah yoluna kurban edeceğimi söyledim. Oğlum kabul etti. Olay yerine gittik. Kasaptan aldığım bıçağı çıkarttım. Oğlumu önüme oturttum. Ensesinden kestim. Üstüne montunu örttüm. Karakola gidip oğlumu öldürdüğümü söyledim. Pişman değilim. Oğlumu Allah yoluna adadım" dedi. Seni toprak kabul eder mi ulan şerefsizin evladı.
   https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-zonguldakta-vahset-allah-yolunda-kurban-edecegini-soyleyip-oglunu-kesti-6443637
   haber
    takmazuguramatakar1
    tipini siktiğimin aptalları yeter artık cahiliye döneminde mi yaşıyoruz lan 2021 amk marstan foto gelmeye başladı siz hala bu kafayla nasıl yaşıyorsunuz ya. Bu adamı diri diri yaksınlar biraz bile içim acımaz.
     karolunita-
     Bu nasıl bir cehalet yaa? Niye ben böyle bir döneme denk gelmişim ağlicam
      1234569
      Gökten koç iner mi diye test etmiştir. Filmi bile var. Tarık Akan-adak.
       miller
       olay trajik olmasa diyeceğim şeyler vardı ama bir bardak su içerek yuttum hepsini. akıl sağlığı yerinde değilmiş belli ki. böyle babaya sahip olup yaşamaya çalışmak hard mode hakkaten.
        badideasensei
        O kişi de bir sorun var belli. Öldürdüğün çocuğun. Madem Allah yoluna can verme çabasındasın sıkıysa kravat yerine sen o bıçağı kendinde kullan. Evlat lan evlat , bu neyin kafası böyle. Yemiyor değil mi? 😒
         diocubacito
         Biz de onu Allah yoluna kurban etsek olmaz mı
          5dilbiliyomben
          2000 küsür senede bir arpa boyu yol katedemediğimizi gösterir.
           gilad-pellaeon
           umarım hapiste senide allah yolunda kurban ederler bubba yaparlar böyle
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Peygamber sandı kendini zavallım. Kafası yerinde değilmiş görmüyonuz mu ? İnanmış bişilere ama hayra elamet değil
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.