Oğlak Burcu Olanların Soğuk Nevaleden Farksız Oluşu Hakkında Söyleyecekleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Hayat enerjisini sömüren oğlak burçlarını müsadenizle eleştirmek istiyorum. Kendi küçük dünyalarında acaba nasıl sinsi planlar yapıyorlardır.
    zodyakli
    oğlak burçlaarı soğuk dururlar mesafelidirler. Hatta yanlarına yaklaşmaya cesaret edemezsiniz ancaak gel gör ki oğlak insanı göründüğü gibi değillerdir. Sadece açılmakta kendilerini göstermekte aceleci davranmazlar. Çoğu insanda bekleyecek sabır yoktur sadece. Haksız mıyım oğlaklar :)
     apollonia-corleone
     Oğlak burcu olarak gereksiz sohbet etmeyi sevmiyoruz soğukluk değil o
      tarcinkokankaranfiller
      Ne derseniz deyin şu hayatta tam 15 sene geçirdim bu zaman diliminin 11'ini ise bir oğlak burcuyla geçirdim kendisi hayatımda kardeşim diyebildiğim tek arkadaşım oldu,gerek olaylara bakış açısı,bir sorun ile karşılaştığında takındığı olgun tavır ve dik duruşuyla hayatımda gördüğüm en iyi insan vee unutmayın oğlak burçları size soğuk davranıyorsa ya sizi sevmemiştir ya da sizi tanımıyordur önyargılı yaklaşmayın
       silver-lininng
       Annemin burcu oglak disarıdan bakınca cok soguk sinirli biri gibi gorunur oysa cok eglencelidir sadece prensipleri vardır lafını esirgemez ..
        thetalentedmrripley
        La bu oğlaklar size ne etti gardaşım
         transylvania
         Açacak başlık kalmayınca oğlak burçlarını mezeye çevirdiler , ( ikizler burcuyum )
          hesapsilindi00
          Burç üzerinden insanları kötülemek tarzım değil
           tiroyitbezi
           Düşman başına oğlak burcu. Bunlar bir de paracı olur ancak çok da cimridirler. Eski sevgilim oğlaktı henüz daha flört zamanlarımızda bana 'ilerde evlenirsek evde oturmak yok sen de çalışacaksın' demişti . Tabi ki çalışacağım ancak bunu böyle peşin peşin söylemek de ne biliyim.Adnan beyin banyosundaki tabure bile daha vizyonlu. -- Oğlak ve oğlakçılar seri dislike'a çökecek şimdi ben kaşındım.
            leprechaun
            Başlık ilgimi çekti ve oğlak burcu olanların soğuk nevaleden farksız oluşu hakkında söyleyecek bir şeyim olmadığını farkettim. İlginç bir tespit. Yüzde kaçında görünüyor acaba.
             ofansifvekaramizah
             Benle tanışmamıştır.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.