92
28.5.2020
Oğlak Burcu Olanların Soğuk Nevaleden Farksız Oluşu Hakkında Söyleyecekleriniz
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Hayat enerjisini sömüren oğlak burçlarını müsadenizle eleştirmek istiyorum. Kendi küçük dünyalarında acaba nasıl sinsi planlar yapıyorlardır.
    nobody1
    Sana çok hak veriyorum 👏. Bı sıcak olmadılar bunlar yaa. Hep bi bencil, soğuk hareketler... Ego'da tavan yanii. (iyi olanlarda var tabi)
     hesapsilindi00
     Burç üzerinden insanları kötülemek tarzım değil
      jewpacabra
      Olum saracak yer aramayın.
       transylvania
       Açacak başlık kalmayınca oğlak burçlarını mezeye çevirdiler , ( ikizler burcuyum )
        excelans01
        Burçlar üzerinden insanları farklı bir düşünce içerisine sokup burda saçma sapan konular açmayın ayrıca oğlak Burcuym ve çok sıcak kanlı birisiym bu sadece sizin ve sizin gibi düşünenlerin uydurduğu bir varsayım
         apollonia-corleone
         Oğlak burcu olarak gereksiz sohbet etmeyi sevmiyoruz soğukluk değil o
          ofansifvekaramizah
          Benle tanışmamıştır.
           thetalentedmrripley
           La bu oğlaklar size ne etti gardaşım
            zodyakli
            oğlak burçlaarı soğuk dururlar mesafelidirler. Hatta yanlarına yaklaşmaya cesaret edemezsiniz ancaak gel gör ki oğlak insanı göründüğü gibi değillerdir. Sadece açılmakta kendilerini göstermekte aceleci davranmazlar. Çoğu insanda bekleyecek sabır yoktur sadece. Haksız mıyım oğlaklar :)
             tiroyitbezi
             Düşman başına oğlak burcu. Bunlar bir de paracı olur ancak çok da cimridirler. Eski sevgilim oğlaktı henüz daha flört zamanlarımızda bana 'ilerde evlenirsek evde oturmak yok sen de çalışacaksın' demişti . Tabi ki çalışacağım ancak bunu böyle peşin peşin söylemek de ne biliyim.Adnan beyin banyosundaki tabure bile daha vizyonlu. -- Oğlak ve oğlakçılar seri dislike'a çökecek şimdi ben kaşındım.
              necla-kaplan1
              aynen çok sıkıcılar, utangaçlar ve kapalı kutular
               leprechaun
               Başlık ilgimi çekti ve oğlak burcu olanların soğuk nevaleden farksız oluşu hakkında söyleyecek bir şeyim olmadığını farkettim. İlginç bir tespit. Yüzde kaçında görünüyor acaba.
                silver-lininng
                Annemin burcu oglak disarıdan bakınca cok soguk sinirli biri gibi gorunur oysa cok eglencelidir sadece prensipleri vardır lafını esirgemez ..
                 tarcinkokankaranfiller
                 Ne derseniz deyin şu hayatta tam 15 sene geçirdim bu zaman diliminin 11'ini ise bir oğlak burcuyla geçirdim kendisi hayatımda kardeşim diyebildiğim tek arkadaşım oldu,gerek olaylara bakış açısı,bir sorun ile karşılaştığında takındığı olgun tavır ve dik duruşuyla hayatımda gördüğüm en iyi insan vee unutmayın oğlak burçları size soğuk davranıyorsa ya sizi sevmemiştir ya da sizi tanımıyordur önyargılı yaklaşmayın
                  damarcibasi
                  Sizi muhabbetine layık görmediğindendir. Kardeşimden biliyorum ergenliğe kadar huysuzun tekiydi ergenliğe girince iyice çekilmez oldu. Sonra üniversite yıllarında baktı ki abi önemli müessese bağımız da muhabbetimiz de güçlendi. Şimdi artık sıhbet ederken onunla güldüğüm kadar kimseyle konuşurken gülmüyorum. Layık olamamışınız burada goy goy yapıyorsunuz. 😂😂
                   samyeli90
                   Aman uzak olsun oğlak burcuyla 7 senem geçti hayatımı zehir etti gençliğimi aldı götürdü
                    bluebettafish
                    Ya en sinir olduğum insan tiplerinden biri de insanları sanki kişiliklerini burçları belirliyormuş gibi genelleyenler. Yok ikizler burcu şöyle yok boğa burcu böyle.. Belki de fazla abartıyorum ama cidden gıcık ediyorlar beni
                     ozanesi
                     herkes neden sürekli prens- prensesmiş gibi tavır görmeye çalışıyor ? Soğuk nevaleyse soğuk nevale. Herkes koşsun, öpsün, koklasın mı sizi ?
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.