52
18.9.2020
Ofisteki Masasına Eşinin Fotoğrafını Koyan Tip
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Büyük çoğunluğunu erkekler oluşturuyor bu durumun. Verilen mesajın ne olduğunu henüz çözemedim? Ben evliyim mesajı mı yoksa eşimi çok özlüyorum, ona bakarak motive oluyorum mesajı mı bilemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
    gregory_
    Ne fark eder, güzel insandır sonuçta.
     peripedia
     Ben profesyonel hayatım ile özel hayatımı birbirine karıştırıyorum deme şeklidir bana göre. O masa sizin salonunuzun vitrini değil en nihayetinde.
      detokssuyu
      Hiç hoş bir şey değil bence de. Neden bir masa bu kadar sahiplenilir ki. Komik duruyor bence. Birde bu fotoğraf çerçevelerini misafirlerine doğru çevirenler var. Banane kardeşim senin çocuklarından, ailenden, eşinden. Görmek zorunda değilim ki ben.
       thetalentedmrripley
       Bu kişi cüzdanında da eşinin, çocuklarının fotoğrafını taşır. Çünkü ailesi onun motive kaynağıdır, onlara baktıkça enerjisi artar, günü güzel geçer. Yahu olay masa değil yani. Siz nasıl soğuk işyerlerinde çalışıyorsunuz anlayabilmiş değilim.
        benita
        Eski müdürüm onlardan biriydi çünkü eğer yapmasa akşam evde olay çıkarmış, ben onun yalancısıyım
         palmiye
         Tam bir pıtırcık. Gerçekten kalpden yapıyorsa hoş bence. Arada çalışırken alıp eline baksa filân ayyy ne romantik. 😐🙄😁
          raselika
          ne adamlar var be.. "Adam gibi adam yok nerde anam Ya da bize rast gelmez Hele bakın bakın hele Millete kare kare ..." açın da dinleyelim birlikte.
           hogwartsmektubugelmeyen
           Çok seviyordur belki 😁
            yesilbisi-dio
            Bence çok hoş. Siz olmasanız buralar benim için önemli değil demek gibi bişi olabilir 🤔
             dr.rock
             Bir erkek “ben evliyim” mesajı verince Kadınların bazılarıda onlara “Aaa ne güzel, işi bilir, tam tek gecelik erkek, salçada olmaz misss” Mesajı veriyor Bence bu daa interesan’s
              libidio
              niye koyulmasın la
               _umut_
               İşlerin ve patronların hepsi genelde çekilmez olur. Oraya adımını attığın an lanet edersin. O foto da " bütün bu sıkıntılara ailem için katlanıyorum unutma "diye hatırlamak için bence.
                zimbo
                kedi köpek resmi koysan yada küçük saksı da çiçek koysan daha faydalı olur be. kendini gördükçe küfür edesi gelir insanın xD
                 rotasizkerim
                 Ne bu ben sahipliyim itemi falan mı?
                  wb-
                  İş stresini atlatmak için motivasyon kaynağı olarak görüyodur o fotoğrafı.
                   burakb_
                   Evliyim mesajı bence. Bazı kadınların evli, başarılı, işine motive olmuş erkeklere olan ilgisi çok da bilinmedik bir şey değil. Onun dışında motivasyon kaynağı olması ve aile sevgisinden ötürü olması da muhtemel. Neden olmasın ?
                    samyeli90
                    Bence güzel bir şey koymasa da sorun yok belki işten sıkılınca ona bakıp bir iki yaşadıkları güzel anları düşünüp mutlu olup tekrar işine dönüyordur yada akşam karım beni bekliyor evde falam diyordur ne bileyim ama ben koyardım kadın halimle
                     ecemovskiii
                     Bunu itici bulmanızı hayretle izliyorum. İnsanlar masalarına değer verdikleri insanların fotoğraflarını koymak, gün içinde onlara bakarak motive olmak isteyebilir. Birine bir şey kanıtlamak için mi olması gerekiyor illa ki?
                      ozanesi
                      Koyan kişi erkekse, fotoyu eşinin koydurduğuna yemin bile edebilirim şu halimle. Kendine güvensiz kadın davranışı bu, zaten kendine güvenen de 3-5 kadın var. onlar da evlilik gibi saçma bir kuruma ihtiyaç bile duymuyorlar
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.