Ödül Aynı Zamanda Ceza mıdır, İkisi Arasında Fark Var mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   simerenyamdakicicek
   bazı ödüller geniş zaman içinde aslında bir ceza olduğunu gösterir çünkü seni kendine bağlar zayıf noktan olunca hep ihtiyaç duyunca anlarsın
    ageyue
    Neden tüm cezalar içtenlik içerirken ödüller samimiyetsizdir Benim fikrim
     sairsel
     Bir insanı çok seversin, onu çok istersin, onun için herşeyden vazgeçersin, onun için şarkılar söylersin: "Seninle cehennem ödüldür bana Sensiz cennet bile sürgün sayılır" Sonra onunla beraber olmayı başarırsın ve çok mutlu olursun çünkü bu senin için bir ödüldür kendini tebrik edersin. Bir süre sonra sana ödül olan o çok sevdiğin insan senin hayatını cehenneme çevirir işte o zaman anlarsın... Daha birçok örnek verilebilir ama şimdilik aklıma bu geldi. Ödül ve ceza ikilisinin arkasını iyi görmek lazım. Bize neler getirir veya bizden neler götürür.
      darkomikhanem
      Bende paradan örnek vereyim 😂 Çalışıp didinip kazandığı parayi faize verip çalışmanın ve alın terinin kıymetini tembelleserek unutmak
       sedefartuny
       Ödül ceza sistemi başlı başına yanlış bir sistem arkadaşlar. Çocukları bir şeye koşullandırmış oluyorsunuz bunu yaparak.
        mrlawyerkk
        Ödül-ceza sistemine karşıyım. İçinizden çocuğunuza hediye almak vs. geçiyor ise alınız ille de bir şey yapmasına gerek yok.
         bright-wizard
         ödül, yaptırım için kullanılan bir koz.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.