Nutuk Okuyanlar Barda Kafa Çekerken, Kur’an Okuyanlar Göklerde SİHA Uçuruyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   işte bu dil çok tehlikeli dil. öyle bir laf ki; ya atatürkçü olacaksın ve barda kafayı çekeceksin ya da kur'an okuyup vatana millete hayrın dokunacakmış gibi. bu sözleri söyleyen ise AKP Ulubey İlçe Başkanı Süleyman Özdemir... böyle bir paylaşım yapıyor utanmadan. utansa yapar mıydı bilmiyorum fakat bu paylaşımı siliyor. Bayraktar AKINCI TİHA'nın Teslimat ve Mezuniyet Töreni’ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşarak, “Nutuk okuyanlar barda kafa çekerken, Kur’an okuyanlar göklerde SİHA uçuruyor” diye yazıyor. vah ki ne vah...
   https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/akpli-baskandan-buyuk-tepki-ceken-nutuk-paylasim-6624625/
   kaynak
    cinayetvaraga
    kuran okuyanların bilahare milletin de nasıl amk larını biliyoruz. çok şey yapmamak lazım.
     maskoff
     mantığa bak. abd'li mühendislerin hepsi hafız zaten. uçak gemilerini falan hep öyle yapmışlar.
      voila
      Ondan mı dinci ülkeler bok çukurunda debelenip gavur icatlarını kullanmaya mahkum? Açıkça Atatürk düşmanlığı yapıyorlar ya kuduruyorum. Neyse biri akpyle birlikte ülkedeki Atatürk sevgisi katlanarak arttı demişti, kesinlikle katılıyorum. Yapmaya çalıştıkları şey yüzlerine patlıyor, günü gelince hepsi yargılanacak.
       me_out_bye
       2023 ü nü s. senin. İnşallah felaket olur topunuz yok olursunuz lan 2023 ü falan göremeden. Böylece millet bi hayatını yaşar be. - Gençlerin sizin iğrenç kokuşmuş ucube varlıklarinızın baskısıyla yaşamasındansa felaket olsun felaket çağırıyorum daha iyi.
        me_out_bye
        Senin ben şerefini ... Bunun kuranla nutukla ne alakası var ? İnsanın kalbiyle isteğiyle alakalıdır. İsteyen asker olur isteyen eğlenir SANANE ? İĞRENÇ ÖTESİ İNSANLAR. DÜNYAYI yani yaşadığımız ÜLKEYİ CİDDİ MANADA KİRLETİYORLAR VARLIKLARIYLA. Aslında hayat güzel ama böyle pisliklerin arasında yaşadığınızda hayattan soğuyorsunuz işte böyle. Hiçbir zevki tadı kalmıyor. Çünkü iğrençler ve her elini attıkları şey rengini tadıni kaybediyor. Geriye bombok bir dünya kalıyor.
         silmarillion
         Nutuk'ta çünkü barda kafa çekin yazıyor değil mi? Amk yobazları!
          silmarillion
          Nutuk'ta çünkü barda kafa çekin yazıyor değil mi? Amk yobazları!
           rarero
           Daha büyük bir saçmalama görmemiş olabilirim ya.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.