36
8.6.2020
Nusret'in Paylaştığı Acımasız Fotoğraf
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Bunu görünce içim bi kötü oldu. Gerçekten korku filmi gibi, çok üzücü. "Very important meeting" yazmış bi de. Çok komikmiş gerçekten.
   0
    roxannee-
    Bu hayvanlara yapılan kapitalist bir işkencedir. Ve bunu marifet gibi paylaşmakta cahilliktir yobazlıktır. Hepsinin tek renk olması da şov mu acaba? Gitmedim bugüne kadar bugünden sonrada asla gitmem. Korkunç bir fotoğraf.
     issizmadaaam
     Benim anlamadığım neye bu kadar şaşırıyorsunuz ki? Nusret'in akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünecek kerizler var mı aramızda? Adam gece gündüz et tokatlıyor, beyni yanmış zaten. Ortalıkta çakma Tony Montana gibi geziyor. Yaptığı hiçbir saçmalığa şaşırmıyorum. Bok yesin de şu hayvancağızları rahat bıraksın artık.
      mertiniz
      Ben üzüldüm, bir de midem bulandı açıkçası. Yazık ya, nasıl kıyıyoruz bu güzel hayvanlara 😞
       ozanesi
       Nesi acımasız anlayamıyorum? Bunların kesilmiş halini havada kesince, dövünce bilmem ne yapınca normal, ıff çok iyi etçi abi bilmem ne. Bu şekilde canlı canlı çekince mi acımasız ? Yerken öyle demiyorsunuz ? Ya da bugüne dek hiçbir fotoğrafı bu kadaf olay olmadı. İkiyüzlülük yapmayın lütfen. Etleri çok lezzetli, keyifle de yiyorum. Artık iyi işler yapanları takdir etmeyi, eleştirmemeyi öğrenin
        transylvania
        Ne yapmacık insanlarsınız. Hastalık olmasa hepiniz nasıl kesildiğini bilmediğiniz burgercilerden mc donaldstan ayrılmicaksınız. Ayrıca bu adam kendi bakımındaki bütün hayvanlara çok üst mertebe bakıyor daha taze ve lezzetli olması için. Evinizde Yediğiniz etin nasıl kesildiğinden haberiniz var mı ??? Pardon macro centerdan alıyorsunuz siz dimi kesim olayı ilgilendir miyor sizi.. Tamam Tamam Yapmacık insanlar . Yok et dövüyormuşta biftek tokatlıyormuş. Adamın yaptığı show , kaydedilen VİDEOLAR dünyaya reklam olarak sunuluyor. BASİTÇE et kesmesini mi bekliyorsunuz. Adam evinde durup durup et dövmüyor . Ve bu adam maddi manevi yerin dibinden gelmiş bir insan , show yapmaya da Hakkı olduğunu düşünüyorum. ADAMIN MESLEĞİ BU .
         rotasizkerim
         abi et döneri gömersiniz. kurban bayramlarında hayvan pazarlarındaki rezaleti görür bişey demezsiniz. 1 fotoğrafa mı tav oldunuz. yapmayın allah aşkına. adam mis gibi tertemiz bakıyor aldığı hayvana usulüne göre de kesimini yapıyor. adı işkence oldu derken ne düşünüyorsunuz anlamıyorum!
          mevsimlerdensnbahar61
          İşte paranın insanı getirdiği son radde 🤦‍♀️
           busrawashere
           şu an çok barbar gelen şey bizim et obur olmamız değil sanayileşmesi
            sameet
            Ne var ki la bu resimde. Bir ben mi anlamadım? Yuvarlak bir ünite içinde durduğu için mi ?
             ulrich
             yavsak herif
              sozdedegilgozde
              Buradaki problem o hayvanların özgürlüğünün tamamen kısıtlanmış olması. Metalaştırılmış olması. Evet ben de et yiyorum ama en dikkat ettiğim şey küçük kasaplardan et almak. Böyle et tesisleri olan her yerde ne yazık ki hayvanların tek amacı üretim yapmasına odaklanmak. Ayrıca aklıma damızlık kızın öyküsü kitabı geldi. O diziyi izleyenler bir bağlantı kuracaklardır eminim. Kuramayanlar ve merak edenler yazsın açıklarım :)
               benita
               bu adam etleri keserken şov yapan adam değil mi zaten?
                cahit
                Rejateryanlar isyanda
                 ayse_
                 Vegan değilim et tüketiyorum ama bu paylaşım beni de rahatsız etti. Her şeyi insanların gözüne sokmaya gerek yok.
                  oral_sever
                  görünce yazık yiyince doymadım bı tabak daha bu kadar ıkı yuzlu olmayın ınsanoğlu
                   100numaraliadam
                   yeni dünya düzenine gönderme yapmış olsa gerek.
                    rockycries
                    Masif bir güzellik. Komple ızgara.
                     sahaneyim
                     Adam sov adami Sahane bir erkek Et agacta yetismio oda sahane
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.