35
8.6.2020
Nusret'in Paylaştığı Acımasız Fotoğraf
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Bunu görünce içim bi kötü oldu. Gerçekten korku filmi gibi, çok üzücü. "Very important meeting" yazmış bi de. Çok komikmiş gerçekten.
    roxannee-
    Bu hayvanlara yapılan kapitalist bir işkencedir. Ve bunu marifet gibi paylaşmakta cahilliktir yobazlıktır. Hepsinin tek renk olması da şov mu acaba? Gitmedim bugüne kadar bugünden sonrada asla gitmem. Korkunç bir fotoğraf.
     issizmadaaam
     Benim anlamadığım neye bu kadar şaşırıyorsunuz ki? Nusret'in akıl sağlığının yerinde olduğunu düşünecek kerizler var mı aramızda? Adam gece gündüz et tokatlıyor, beyni yanmış zaten. Ortalıkta çakma Tony Montana gibi geziyor. Yaptığı hiçbir saçmalığa şaşırmıyorum. Bok yesin de şu hayvancağızları rahat bıraksın artık.
      mevsimlerdensnbahar61
      İşte paranın insanı getirdiği son radde 🤦‍♀️
       ulrich
       yavsak herif
        ozanesi
        Nesi acımasız anlayamıyorum? Bunların kesilmiş halini havada kesince, dövünce bilmem ne yapınca normal, ıff çok iyi etçi abi bilmem ne. Bu şekilde canlı canlı çekince mi acımasız ? Yerken öyle demiyorsunuz ? Ya da bugüne dek hiçbir fotoğrafı bu kadaf olay olmadı. İkiyüzlülük yapmayın lütfen. Etleri çok lezzetli, keyifle de yiyorum. Artık iyi işler yapanları takdir etmeyi, eleştirmemeyi öğrenin
         mertiniz
         Ben üzüldüm, bir de midem bulandı açıkçası. Yazık ya, nasıl kıyıyoruz bu güzel hayvanlara 😞
          rotasizkerim
          abi et döneri gömersiniz. kurban bayramlarında hayvan pazarlarındaki rezaleti görür bişey demezsiniz. 1 fotoğrafa mı tav oldunuz. yapmayın allah aşkına. adam mis gibi tertemiz bakıyor aldığı hayvana usulüne göre de kesimini yapıyor. adı işkence oldu derken ne düşünüyorsunuz anlamıyorum!
           sahaneyim
           Adam sov adami Sahane bir erkek Et agacta yetismio oda sahane
            transylvania
            Ne yapmacık insanlarsınız. Hastalık olmasa hepiniz nasıl kesildiğini bilmediğiniz burgercilerden mc donaldstan ayrılmicaksınız. Ayrıca bu adam kendi bakımındaki bütün hayvanlara çok üst mertebe bakıyor daha taze ve lezzetli olması için. Evinizde Yediğiniz etin nasıl kesildiğinden haberiniz var mı ??? Pardon macro centerdan alıyorsunuz siz dimi kesim olayı ilgilendir miyor sizi.. Tamam Tamam Yapmacık insanlar . Yok et dövüyormuşta biftek tokatlıyormuş. Adamın yaptığı show , kaydedilen VİDEOLAR dünyaya reklam olarak sunuluyor. BASİTÇE et kesmesini mi bekliyorsunuz. Adam evinde durup durup et dövmüyor . Ve bu adam maddi manevi yerin dibinden gelmiş bir insan , show yapmaya da Hakkı olduğunu düşünüyorum. ADAMIN MESLEĞİ BU .
             leprechaun
             Masif bir güzellik. Komple ızgara.
              100numaraliadam
              yeni dünya düzenine gönderme yapmış olsa gerek.
               oral_sever
               görünce yazık yiyince doymadım bı tabak daha bu kadar ıkı yuzlu olmayın ınsanoğlu
                ayse_
                Vegan değilim et tüketiyorum ama bu paylaşım beni de rahatsız etti. Her şeyi insanların gözüne sokmaya gerek yok.
                 cahit
                 Rejateryanlar isyanda
                  benita
                  bu adam etleri keserken şov yapan adam değil mi zaten?
                   sameet
                   Ne var ki la bu resimde. Bir ben mi anlamadım? Yuvarlak bir ünite içinde durduğu için mi ?
                    busrawashere
                    şu an çok barbar gelen şey bizim et obur olmamız değil sanayileşmesi
                     sozdedegilgozde
                     Buradaki problem o hayvanların özgürlüğünün tamamen kısıtlanmış olması. Metalaştırılmış olması. Evet ben de et yiyorum ama en dikkat ettiğim şey küçük kasaplardan et almak. Böyle et tesisleri olan her yerde ne yazık ki hayvanların tek amacı üretim yapmasına odaklanmak. Ayrıca aklıma damızlık kızın öyküsü kitabı geldi. O diziyi izleyenler bir bağlantı kuracaklardır eminim. Kuramayanlar ve merak edenler yazsın açıklarım :)
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.