Nikahlarını Kıydı, Damadı Şoförü Yaptı: Belediye Başkanı Hakkında Yasak Aşk İddiası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sabah Gazetesi Antalya Sorumlusu İbrahim Okumamış'ın haberine göre yasak aşk şöyle başladı: Elmalı'da yaşayan Ahmet Tilki (38), geçen yıl eşinden boşanmış olan bir çocuk annesi Sümeyra Ballı (31) ile evlilik kararı aldı. Çiftin 11 Nisan 2019'daki nikâhını ise seçimi kazanıp Elmalı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Halil Öztürk kıydı. Öztürk, bir süre sonra ise Ahmet Tilki'yi belediye şirketinde işe alıp kendisine makam şoförü yaptı. Bu arada Ahmet Tilki, eşinin telefonunda Başkan Öztürk ile yazıştıklarını gördü. Bunun üzerine geçen 20 Temmuz'da noter aracılığı ile işinden istifa etti. Dilekçesinde eşi ile Başkan Halil Öztürk arasında uygunsuz resim ve yazışmaların olduğunu, Öztürk'ün eşine gönderdiği adreste buluştuklarını, bu durumu adresin çevresindeki kamera kayıtlarından da tespit ettiğini belirtti. Sümeyra Tilki ise Sümeyra Ballı adıyla açtığı Facebook hesabından durumu namusunu, şerefini, onurunu ayaklar altına alan asılsız iftira olarak niteleyerek, boşanma aşamasında olduğu Ahmet Tilki'nin kendisini ölümle tehdit ettiğini öne sürdü. Sabah Antalya Haber Müdürü İbrahim Okumamış'a konuşan Ahmet Tilki ise şunları söyledi: "Eşinden boşanıp İstanbul'dan dönen Sümeyra ile tanışıp evlenmeye karar verdik. Nikâhımızı da Başkan Halil Öztürk kıydı. Hayatım bu noktadan itibaren değişti. Başkan bir süre sonra beni işe alıp makam şoförü yaptı. Her şey yolunda giderken o telefon kayıtlarını gördüm ve neye uğradığımı şaşırdım. Hatta bir keresinde beni ilçe dışına göreve gönderip eşimle buluşma planları yaptıklarını tespit ettim. Çok üzgünüm. Boşanmak ve ikisinden de adalet önünde hesap sormak istiyorum." Sabah'ın Başkan Öztürk'e ait olduğunu belirttiği Whatsapp görüşmeleri 👇
    utumasasiilekayanadam
    Seni Çokkkkk seviyorum lannnnnn amk
     detokssuyu
     Şaşırtmadı beni bu haber, sadakatsizlik aldı başını yürüdü. İnsanların macera aradıklarını düşünüyorum artık aşk ya da sevgi değil bu. Dikkat çekmeyeyim, beni evde biliyorlar cümlesinden sonra gülebilen, hatta ve hatta bu cümleyi kurabilen zihinler için çok üzülüyorum.
      furkanbozkurt
      Kaç yaşına gelmiş yaşlı başlı adam "lannnnnn amk" der mi emin olamadım valla. Onun üslubu değil sanki
       velevkiozge
       bu da yeni moda oldu. İlişki gizlemek için paravan evlilik..
        ahmetsakar
        sıradan bir olay yav. normal yani. aşk belediye başkanı falan dinlemez.
         adeepbreath
         Şimdi gidip kadınla adamı vursan ertesi gün haberlerde manşetsin..YİNE BİR KADIN CİNAYETİ, ÖFKELİ KOCA SOKAK ORTASINDA GÖZÜNÜ BİLE KIRPMADAN KARISINA 3 EL ATEŞ ETTİ. bunun için en güzeli nedir? gider dava açar boşanırsın, ha bu arada zorunuza gitmesin ; dava sonuçlanana kadar 2-3 sene de o kadına çatır çatır nafaka ödersin. zira kanunlarımız der ki : dava sürecinde, kusurlu taraf hakkında hüküm olmadığı için davanın bitimine kadar HAKKANİYET ilkesi dahilinde eşe tedbir nafakası ödersin :) e hayat bu be oğlum, dön dolaş kalecisin.. üzüldüm adama. allah yardımcısı olsun..
          ilsasilem
          Bu mutacılar işi iyice abartmış
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.