15
7.10.2020
Nikah Töreninde "Son Pişmanlık Neye Yarar" Şarkısını Söyleyen Arkadaşlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Son günlerde sıkça karşılaştığım videolar. Damat Bey'in arkadaşları tarafından yapılıyor ve 'Evet'ten önce coşkulu bir şekilde hep bir ağızdan söyleniyor. Sevemedim, çok gereksiz geldi bana. O gelinlerin yerinde olsam bir hayli gerilirdim.
    eski_bi_tanidik
    Ben ayrılırdım
     peripedia
     Hayır demek ne mümkün diyerek nikah memurunu trolleyen bir damat vardı. Nikah memuru nikahı kıymamıştı. O örnekten sonra nikah memurlarından bir hayli tırsıyorum. Düğünümde böyle bir şey olmasını sırf bu nedenle asla istemezdim. Nikah memurlarının sağı solu belli olmuyor.
      detokssuyu
      Bence hiç komik değil. Kadınları evlenme delisi, evlilikten kaçan erkekleri zoraki nikah masasına oturtan bir tanımlama yatıyor alt metninde. Basit ve gereksiz buldum.
       zeynebio
       Benim başıma gelse o arkadaşlarıyla bir daha görüşmesini istemem. O arkadaşları iki gün sonra niye evlendin deyip doldururlar da kocamı...
        busrawashere
        bunun hakkında da tartışma yapılmaz be eğlenmişler işte
         issizmadaaam
         Esim olacak birey nikahtan sonra hicbirinin yuzunu goremez. Agizlarina ederim hic acimam
          roar
          Yani yerine göre değerlendirmek lazım. Güzel bir şarkıdır. Eğer gelin bu durumdan rahatsız olmayacaksa, şaka kaldırabilir biriyse kesinlikle eğlenceli bir atmosfer yaratır ama şaka kaldıramayan veya o an gergin olan bir abla ise ortam çok çok fazla gergin bir hal alabilir. Tabi misafirlerin de bu duruma nasıl tepki vereceği biraz hesaplansa fena olmaz.
           hickurusu
           Oldukça eğlenceli gözüküyor. Benimkilerde yapsın :)))
            daisyyy
            Çok eğlenceliler :) Biz evlenirken benim de eşimin arkadaşları hep bekardı. Onlar da çok uğraşırdı ne işin var, evlenme, hayatını mahvedeceksin diye. Bir sene sonra hepsi teker teker evlendiler. Şimdi hep birlikte görüşüyoruz. Hallerinden çok memnunlar. Tabii o bekar oldukları zamanlarda dışarı çıkarlardı laf etmezdim. Onun da etkisi büyüktür.
             mevsimlerdensnbahar61
             Komiklik yapmak istemişler komikte olmuş
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.