Nikah Şahidi Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Dio’da hiç nikah şahidi olan var mı bilmiyorum ama ben birkaç ay sonra evlenecek olan çocukluk arkadaşımdan onun nikah şahidi olmam için bir teklif aldım. İnanılmaz bir heyecan içerisindeyim. Nikah şahidi tecrübesi olan arkadaşlardan dio bekliyorum.
    utumasasiilekayanadam
    İki üç kere olmuştum pek heyecan yapacak bir şey yok. Gelin evet diyor damat evet diyor diğer iki şahitte evet dedikten sonra 4 evetle uğurluyorlar.
     monaiman
     Kimlere kimlere söz verdik, şimdi nerede krallar, nerede soylular?
      mevsimlerdensnbahar61
      Bi kere kuzenimin nikahında şahit olmuştum pek bi olayı yok ama işte mutlu günlerine şahitlik etmek hoş
       vsjvsjvsjv000
       2 kere resmi nikahta, 1 kere imam nikahında şahitlik yaptım. Mutlu olaylara şahit olmak, mutluluklarının parçası olmak güzeldi. Sadece evet diyeceksin bu kadar.
        peripedia
        Hiç nikah şahidi olmadım ama olursam ne giyerim, saçımı ne yaparım, nasıl evet derim diye çok düşündüm. Düşünmesi bile çok yorucu oldu benim için. O yüzden sana kolaylıklar diliyorum :))))
         thetalentedmrripley
         Arkadaşımın nikahta şahitliğini, boşanmada avukatlığını yaptım. İkisi de 5 dakika sürdü, heycanı meycanı yok. Neyse ki şahitliğini yaptığım ikinci evlilik gayet başarılı sürüyor.
          detokssuyu
          Sizce de nikah şahitliği artık sembolik değil mi? Evet deyip imza atıp yerlerine geçiyorlar. Tabi heyecanlı olmasına heyecanlı bir durumdur. Çünkü iki insan bir yuva kuruyor ve sizin de bu işte imzanız var. Ama artık çok da bir anlam yüklememek lazım.
           ladydisko
           baş nedime olmuştum arkadaşımın bütün kaprisini damattan daha çok çekmiştim
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.