Niçin Kadınların Kavgası İlginç Gelir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Bugün bir haber vardı Antalya'da bir grup kadın saç saça baş başa kavga etti diye. Erkekler de kenarda bir ellerinde çekirdek eksik izlemiş. Nedense kadın kavgaları toplumda "hoş" karşılanıyor. Halbuki şiddet aynı şiddet değil mi? Bunları yazarken bile benim de kafamda oluşan şey kadınların kavgasının "eğlenceli" olması. Cinsiyet ayrımcılığımda bu farklılığın sebebine tam olarak mantıklı bir açıklama bulamıyorum.
    gregory_
    Az olan şey ilgi çeker, iyi ya da kötü.
     me_out_bye
     Fiziksel görüntüleri beğenildiği için ve narin oldukları için. Kavgalarıda aşırı öyle kafa atmalı kemik kırmali olmaz yani.. Magandaların ki gibi 🙅🏻‍♂️. Yaratılıştan bir pıtırcıklık vardır. O yüzden her ne kadar sonuç olarak "kavga" olsada. İki taraf tehlike altında olsa zarar görsede bu hiç hoş bir şey değil tabi. İnsan olan engeller yardımcı olur. Üstleri başları dağıldıkça. Kendisine zarar olmadığı için BAZI 3.kişiler bundan memnuniyet duyabilir. Eğlence gibi tiyatro şov gibi izleyebilir sırıtarak.
      eski_bi_tanidik
      Nefret ederim kavgalardan. Kadın erkek farketmez. Birine hoş görünüyorsa onun acilen bi psikoloğa görünmesi gerek normal değil çünkü 🤷🏽‍♀️
       mehmet_08
       Ben belki Bi yerleri yırtılır diye izliyorum
        benita
        Bazı erkekler çekici buluyor, ciddi ciddi bunu kendi ağızlarından duymuştum
         vsjvsjvsjv000
         Kavga eden erkekleri ayırmak kadınlara göre daha kolay. Öyle bir kenetleniyorlar ki araya girmek imkansız hâle geliyor. Bazılarını benim de komik bulduğum doğrudur :)
          peripedia
          Ban o kadar itici geliyor ki. O saçların acısını tahmin edebiliyorum, boyunları kırılıyor saç çekmekten. İzleme teşebbüsüm olmadı bugüne kadar ama bu görsel bile beni bir hayli korkuttu. Bir gün yaşarım diye de bu kadar korkuyor ve empati ile yaklaşıyor olabilirim.
           mrlawyerkk
           İlginç değil iğrenç geliyor. Birkaç kez denk gelmişliğim var. O tiz çığlıklar, o hakaretler, küfürler, tutam tutam yolunmuş saçlar. Şiddetin, kavganın kadını, erkeği yok hepsi görüntü kirliliğine ve maruz kalanlar için acıma, utanma duygusuna sebep oluyor.
            libidio
            Vahşileşiyoruz, çirkinleşiyoruz. Hemcinsimiz demeden saç baş küfür giriyoruz çünkü...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.