Nezaketen Sevmediğiniz Yemeği Yemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mertiniz
   Geçen sene başıma geldi. İnsanları kırmaktan hoşlanmayan ve bu sebeple de tüm olumsuz koşulları göğüslenerek sineye çeken biriyim. Hiç sevmediğim pırasa yemeğini ayıp olmasın diye kaşık kaşık yemiştim. Sizin de benzer bir durumumuz var mı? Ayıp olmasın diye yediğiniz bir yemek var mı?
    minmina
    yedikten sonra gelen mide bulantısını bastırmak o kadar zor oluyor ki :( hemen terk etmek istiyorum bulunduğum yeri
     sumajar
     Çok sebzeci biri olmama rağmen asla kabak yiyemiyorum :( Ayvayı görmeye bile dayanamıyorum ağzım yüzüm bi değişik oluyo Baklagillerden nohut yiyemiyorum ama bu tadıyla alakalı değil midem ve bağırsaklarımla ilgili sanırım,aşırı rahatsızlık veriyo Ailem ‘üniye gidince açlıktan mecburen yiycen’ derdi ama gene yiyemedim :( olmayınca olmuyo sevgili ailem,sorry
      ozymandiase
      Bu olayı yaşamak benim için çok büyük travma. Barbunya denen lanet şey. Tek sevmediğim yemek. Arkadaşımın evine gittik. Annesini de çok severim. Kadın da barbunya yapmış. Arkadaşım kızdı falan ama ben susturdum. İçten içe ağlaya ağlaya yedim. Korkunçtu ya.
       cokbilmisdegilcokbilen
       Kapuska. Lahananın hiçbir türlü pişmişini yiyemiyorum. Bir yerde de önüme gelirse o kadar zorlanıyorum ki... Nimete öyle denmez ama çıkaracak gibi oluyorum kokusundan dolayı.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.