New York Times'dan Provokatif Haber
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   "Her yıl dünyanın dört bir yanından Türkiye'yi ziyaret eden on milyonlarca turist patlamanın olduğu bölgede vakit geçiriyor." Diyor haberde. Ulan zaten bitmişiz. Üzerine keyif sigarası yakıyor yankee. Hayır Taksim'de de Arap, Suriyeli, Pakistanlı, Afganistanlı derken bırak Turisti Türk bulmak bile zor artık. Bu ülke bu zamanda bu imkânlara rağmen bu hâlde ise hepimiz suçluyuz.
    sexen
    Bu haberi yapmak da 10 bin km ötedeki bu orospu çocuklarına kalmış salın dünyayı amk
     _sofia_
     Yeni Ak İtin haberi daha da muazzam...
      kojiro-
      Nyt bakildiginda dogru yazmis ama kasitli yazmis. Zaten bizi ortadogu ulkesi olarak gordukleri icin boyle seylere sasirmamali. Hadi onlar el bu akit denen pacavra bu ulke de nefes alip veriyor ve yaptiklari habere bak. K.K fani degilim ama adam bunlari yalan haber yapmaktan oturu isimlerine el koydurdu onlar da yeni akit yaptilar simdi tekrar isimlerini elinden alacak kasiniyorlar.
       asit
       O.çocuklarına 11 Eylül'ü hatırlatacak kimse yok mu ya bizde. Düşündüm yokmuş. Dediğin gibi aslında hata bizde cidden. Haberi yapan belki proveke ettiğinin farkında bile değildir ama bizden bir Allah'ın kulu da çıkıp bunlara kapak gibi bir cevap veremez, eminim amk.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.