Nevşin Mengü ile Ece Üner'in "Üniversiteler Fuhuş Yuvası" Diyen Ebubekir Sofuoğlu'na Verdiği Efsane Ayarlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Son günlerde gündemimizi müthiş derecede meşgul eden Ebubekir Sofuoğlu'nun (Başına unvanlarını koymayı gereksiz buluyorum) efsane çıkışını hepimiz biliyoruz. Kendisi üniversitelere "fuhuş yuvası" demiş, ardından da "ben apart demek istedim" demişti. İkisi için de ülkemizin güzide spikerlerinden şahane çıkışlar geldi. Ece Üner olayı daha geniş alarak, "Bunun gibi adamların görülmesi için illa çıkıp bu derece saçmalaması mı lazım? Sussa kimse görmeyecek miydi? Bu zihniyetiyle buralara nasıl geldi? Onu bu soruyla baş başa bırakalım. Biz asıl sormamız gereken soruları soralım. Üniversiteler fuhuş evi diyen Sofuoğlu üniversitede profesördür. Üniversiteler fuhuş evi ise o halde Sofuoğlu kendisini ne olarak itham etmiştir? O sırada öğrencileri onun hangi yanlış düşüncelerine maruz kaldı? Böylesi kaç kişi sustuğu için gözden kaçırılıyor? Bu arada atanamayan kaç bin pırıl pırıl öğretmenin olduğu bir ülkedeyiz. Bunun için bazıları canına kıyıyor. Ayıp" dedi.
   https://www.haberler.com/universiteler-fuhus-yuvasi-diyen-profesore-ece-13808330-haberi/
   https://www.haberler.com/universiteler-fuhus-yuvasi-diyen-profesore-ece-13808330-haberi/
   Nevşin Mengü ise daha çok seks hayatına insanların kimse karışamaz moduna girerek, "Haksız yere suçlanıyorum. Ben üniversite demedim, apartlar dedim" diyor. Velev ki apartlar olsun Sayın Sofuoğlu; kime ne sizin, nerde, kiminle kimin seks yaptığındn? Yani, siz bunu saymakla mı görevlendirildiniz? Üniversite öğrencileri yetişkin insanlar… Devletin görevi, hocanın görevi, öğrencilerin seks hayatını takip etmek mi? Sizin başka işiniz gücünüz yok mu? "Öğrenciler derse katılmıyorlar" diyor, bu beyefendinin öğrencisiyseniz gitmeyin çocuklar zaten o derslere, öğreneceğiniz bir şey yok bu kafalardan. Yale Üniversitesi bedava Youtube'a videoları koymuş derslerini yayınlıyor. Altyazıyla açın, izleyin bunun dersine katılıp, bundan öğrenecek bir şey yok. Beyefendi bir önceki yüzyıla ait. Gitsin bir önceki yüzyılda yaşasın.
   https://t24.com.tr/haber/nevsin-mengu-den-prof-ebubekir-sofuoglu-na-fuhus-evi-tepkisi-hocanin-gorevi-ogrencilerin-seks-hayatini-takip-etmek-mi,921311
   https://t24.com.tr/haber/nevsin-mengu-den-prof-ebubekir-sofuoglu-na-fuhus-evi-tepkisi-hocanin-gorevi-ogrencilerin-seks-hayatini-takip-etmek-mi,921311
    redblack
    Ece Hanım yine affetmemiş, çok beğeniyorum bu kadının çıkışlarını. Yalnız kişinin isminden bile yobazlık akıyor ya neyse... Bu kişinin derslerine girip beyin yıkatacağınıza, çiçeklerle uğraşmak çok daha iyi gelir bence de.
     ladyfierce
     Minik kuşum her zaman ki gibi yargı dağıtıyor seviyorum bu kadını
      cinayetvaraga
      Cümlede can alıcı yer; konuşmasa biz onları göremeyecek, fark edemeyecek miydik kısmı. Aramızdalar, eğitiyorlar, öğretiyorlar.
       buse01
       Ece and Nevşin the yargı machineeee
        dr.rock
        Çok güzel ve cesurca konuşmuşlar 🤘🤘🤘
         eflayilmaz
         İzledikçe keyfim yerine geliyor be çok iyisiniz çok ! Helal olsun 👏🏻👏🏻
          rarero
          Ece Üner çok güzel bir noktaya değinmiş. Bazı söylemleri çok eril olsa da güzel noktalara değiniyor. Bizim de bunun gibi geçmiş yüzyıllarda yaşayan bir hocamız vardı. Bir gecede cahil kaldık falan derdi. Bunu diyen bir profesördü üstelik. Bu insanların bu noktalara getirilmesi sorgulanmalı önce.
           saygikopat
           Bu Sofuoğlu denilen mahlukatı savunan bir güruh var malesef. Lakin bu gerizekalılar sex yapmayı üniversiteye bağlıyor ama insanların sex yapmaya meyil etmesi 18 olduktan sonra daha çok başlıyor bunun üniversite ile alakası yok. Bakınız müge anlı ya hangi olaya el atsa orada s... sokuş muhabbeti dönüyor . Aldatmalar ensestler rezillikler . Ve bunlar ilkokul mezunu bir çoğu. Sofuoğlu gibi kendini bilmezler kendi rezilliklerini örtmek için ülkenin aydınlık yüzü egitimlileri hedef alıyorlar...
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.