Netflix'teki 50m2'yi Nasıl Buldunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pekiyaben
   haftasonu Netflix de yayınlanan 50M2'yi izledim. Oyuncuları ve senaristi efsane iyi ama yinede "Türkler dizi yapmayı bilmiyor abi yaaaee" modundayım sizin de yorumlarınızı aşırııııı merak ediyorum
    irmak676
    Bulamadım ben.
     detokssuyu
     Ben Netflix'in Türk yapımlarının tamamını izliyorum. Çorbada tuzum bulunsun hesabı. 50 metrekarede haftasonunuzu değerlendirebileceğiniz, Burak Aksak'ın hatrı için izlenebilecek, sizi şaşırtmayacak bir dizi. Tebessüm ettiriyor, düşündürüyor ama her şeyden biraz biraz tam değil. Bir bakın derim.
      dentnis
      çok güzel bir dizi tavsiye ederim.
       csa
       Çok basmakalıp bir konuyu farklı işlemişler. Özellikle komedi kısımlarını başarılı buldum. Uzun zamandır güldüren işlere hiç denk gelemiyorum. Bu dizi, komedi olmamasına rağmen komedik olarak başarılıydı baya. Karakterler aslında çok düz çok bariz ama o da çok rahatsız etmedi. TV'de göreceğiniz ortalama bir Türk dizisinin bir tık üstünde ve en büyük artısı da elbette süresi çok daha kısa. 8 bölümcük, 1'er saat yaklaşık. O yüzden akıp giidyor, düşündürmüyor, kolay izleniyor. Üstüne çok kafa yorulacak bir iş değil, çok kafa yorarsanız eminim, çok saçma şeyler bulmaya, diziyi gömmeye başlarsınız. Dizi .çerez, ona göre de izlenmeli. TV'de olsa 120 dakika 30 bölüm sezon başına çerez olmaz ama Netflix'te 1'er saatten 8 bölüm oluyor. Komedi bölümler olmasa kötü Türk TV dizisinin kısa hali olurdu ama komedi kısımları çok başarılı olduğu için bence diziyi vasatın biraz üstünde 6-7/10 civarlarına çekerek izlenebilir hale getiriyor.
        feilissh
        ölçerek hehhhe
         kania_
         Benim netflixsim olmadığı için ben kaçak yollarla izliyorum jkkkjkkjkjkjjkkjjkjkkjkjkjkjkj
          gulfemkaya
          İzlemedim ve yapılan yorumlar sonrası da izlemeyi pek düşünmüyorum açıkçası. Hakkında bir tane güzel yorum görmedim
           black_390
           Bakmadım ama bizim orda çekiliyodu bir sahnesi 5 dk izlemiştim xbcözxvx
            kisi
            Mantık hataları rahatsız edici. Hafif komedisi güzel. Konu klişe ama beni rahatsız etmedi. Her filmde bambaşka bir hikaye yaratmalarını beklemiyorum. Göl manzarası bir kere çizildi diye çizmeyi bırakmam. Oyuncular iyi. 'Oyuncunun etnik kökeni - karakter' seçimleri manidar.
             bisosyolog
             Fazlaca tavsiye edildi. Çok merak ediyorum ben de akşam izleyeceğim
              garavel-usta
              Koklayarak izledim ve bok gibi. Hem senaryo hem oyunculuklar hepsi vasat yani oraya beni koy ben kör halimle daha iyi oynarım
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.