Netflix'in Tanıtımını Yaptığı Yeni Dizisi Aşk101 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozanooguz97
   Türk televizyonlarında o kadar şiddet, taciz ve tecavüz gibi olaylar gayet açık bir şekilde gösterilirken, bu dizide bir eşcinsel karakter var diye ortalığı ayağa kaldırmak sizce de çok saçma değil mi?
    busra-kucuk
    Türk ailelerin çocuklarına yaptıkları psikolojik baskı çok gerçekçi bir şekilde gösterilmiş. Sinan karakteri bana gerçekçi gelmedi belki de ben yalnızlığını ve dışlanmışlığını kabul edemediğim için gerçekçi bulmak istemedim. 98 yılına ait aaa bu vardı çok iyi nostalji oldu diyemedim çünkü müzikler dışında hiç 90lar havası yoktu. Olmalı mıydı yani şart mıydı? Değildi bence. Bunun dışında dizi durağan değil kendisini izlettiriyor Tatlı bir dizi Gelecekti hallerini merak ettirdi. 2. sezonunu bekliyorum.
     kusursuzlugunkusuru
     A101 sponsorluğunda...
      kenantatlitug
      güzelse başlıyım bugün
       ailen
       Bence güzel bi dizi olmuş.
        ilayda-erden
        Çerezlik, bu kadar nefreti hak etmeyen, sıradan bir lise dizisi. Dizideki tiplemelerin %90'ını rahatlıkla Türkiye'de görebilirsiniz, kurgu düşük sadece. Karakterler için izlenir diyorum.
         gospodar1453
         "2020 yılında kaldırılan Netflix dizileri" haberine konu olması beklenen dizidir.
          madashell
          Spoiler yememeye uğraşıyorum. Çıtır çerez gençlik dizisi. Gerçi eşcinsellik sahneleri kaldırılmış diyorlar. Ne kadar doğru bilemedim.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.