13
11.4.2020
Netflix'in Tanıtımını Yaptığı Yeni Dizisi Aşk101 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ozanooguz97
   Türk televizyonlarında o kadar şiddet, taciz ve tecavüz gibi olaylar gayet açık bir şekilde gösterilirken, bu dizide bir eşcinsel karakter var diye ortalığı ayağa kaldırmak sizce de çok saçma değil mi?
    kenantatlitug
    güzelse başlıyım bugün
     ilayda-erden
     Çerezlik, bu kadar nefreti hak etmeyen, sıradan bir lise dizisi. Dizideki tiplemelerin %90'ını rahatlıkla Türkiye'de görebilirsiniz, kurgu düşük sadece. Karakterler için izlenir diyorum.
      kusursuzlugunkusuru
      A101 sponsorluğunda...
       madashell
       Spoiler yememeye uğraşıyorum. Çıtır çerez gençlik dizisi. Gerçi eşcinsellik sahneleri kaldırılmış diyorlar. Ne kadar doğru bilemedim.
        busra-kucuk
        Türk ailelerin çocuklarına yaptıkları psikolojik baskı çok gerçekçi bir şekilde gösterilmiş. Sinan karakteri bana gerçekçi gelmedi belki de ben yalnızlığını ve dışlanmışlığını kabul edemediğim için gerçekçi bulmak istemedim. 98 yılına ait aaa bu vardı çok iyi nostalji oldu diyemedim çünkü müzikler dışında hiç 90lar havası yoktu. Olmalı mıydı yani şart mıydı? Değildi bence. Bunun dışında dizi durağan değil kendisini izlettiriyor Tatlı bir dizi Gelecekti hallerini merak ettirdi. 2. sezonunu bekliyorum.
         gospodar1453
         "2020 yılında kaldırılan Netflix dizileri" haberine konu olması beklenen dizidir.
          ailen
          Bence güzel bi dizi olmuş.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.