Netflix'in Her Ama Heeer Dizisindeki LGBT Dayatmalarına Ne Diyorsunuz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   Karantina sürecinde fark ettiğim bi durum bu. Neredeyse her dizide var heeer. Rahatsız olmuyorum ama her dizide de olmaz be... En son Spy'ı izlemiştim, oraya bile zorla bi sahne serpiştirmeye çalışmışlar.
    redkit00
    Eşcinsellik normal bir şey çünkü çocuklar, ayrıca başlık da yanlış olmuş. Kimse kimseye bir şey dayatmıyor, zorla izleyin diyen yok yani. Orada sadece sizin gibi insan olan dizi karakterlerlerinin arasındaki ilişkileri görüyorsunuz, pek dudak uçuklatan türden şeyler de değil bunlar.
     tangomuzeyyen
     Çünkü bu olayı dayatma olarak görmek yanlış . Dayatma zorla olur. Lâkin netflix paralı ve seçenekli bir platform. Dünyada artık lbtg çiftlerin evlat sahibi olmasına izin veriliyor , keza evliliklerine de öyle. Bizim ülkede alışık olunmadığı için anormal geliyor. Fakat ecnebi memleketlerde bunlar sıradan aşk, sevgi sahneleri olarak görülüyor. Onun için de kullanılıyor. Ekranda şiddet görmektense varsın sevsin birbirlerini gençler. Sevgiden zarar gelmez. Ha eğer bu sahneler çok rahatsız ediyorsa da içerisinde lbtg unsuru içermeyen bir çok içerik mevcut. Arzu edenler bitmesini beklemeden çevirebiliyor. Ben hbo . Starz , amazon prime video'dan da diziler takip ediyorum. Netflix'in adı çıkmış. Sene 2020 , icinde bulunduğumuz durum pandemi. Daha çok hoşgörü daha az yargılama. Netflix'i rahat bırakın. Ordan takip ettiğim çok dizi var. Böyle giderse toptan kapatacaklar kanalı.
      sirius-prensesi
      Ben kadınım ve kadın seviyorum. Nedir yani güzel bir şey aşk. Bir erkekle bir kadın sevisiyor diye hiç izlemeyi bıraktığım film falan olmadı bunca yıldır.
       patilik
       evet ben de bunu fark ettim. bi süre sonra göze batmaya başlıyor cidden
        tugce-cim-diyeceksiniz
        Neymiş lgbt nin her senaryoda her sahnede vurgulanması doğru değilmöööşşş. Doğru olan silah, vıcık vıcık dram, adam öldürme, cinayet, töre vs. Ay hiç rahatsız olmuyorum. Rahatsız olan beni rahatsız ediyor. Size iki çift lafım var çok severim. Biri banane // diğeri bakın burası çokomelli SANANEE 🥳🎉🎊
         velevkiozge
         Önceliklee LGBT değil LGBTI. Netflix sizi 'ibne' yapacak diye ödünüz kopuyor demi. Yahu siz gerçekten düşünme yetinizi falan mı kaybettiniz? LGBTI olmak din, Netflix de bunun misyoneri mi sanıyorsunuz. Ya da sürekli eşcinsel bireyler, ilişkiler görünce eşcinsel olacağınızı mı ? Çok komik gerçekten. Eşcinsellik bulaşıcı değildir, LGBTI bireyler öcü değildir ve eğer lezbiyenseniz, gayseniz, biseksüelseniz( ki tüm insanlar biseksüeldir bence) zaten bunun farkında olursunuz. Dizi izlemeden önce farkına varırsınız diye düşünüyorum.
          mertiniz
          yahu siz deli misiniz! insanların tercihlerine saygı duymadığınız gibi hedef haline getirmekten bıkmadınız!
           toimoi
           eşcinsel insanlara sadece trde değil her ülkede karşı bakılıyor. bunu yıkmaya calıstıklarını düşünüyorum
            eiektlc
            ya bi de aileye saygısızlık, özgür kalma ayağıyla anarşist çıkmak, geleneğe örfe başkaldırıldığı takdirde tarafınızda durmayan herkese sidikli muamelesi yapma... bunlar lgbt fikirlerinden tehlikeli düşünceler ki netflix lgbt ayağına bu düşünceleri de dayatıyor. evet, insan özgür olmalı, insan istediği kişiyle istediği şekilde beraber olmalı ve bunu topluma açıklmaka zorunda bırakılmamalı. ama özgür insanın özgürlüğü nereye kadar? başka bir insanın özgürlük sahasına kadar sınırlıdır senin özgürlüğün. kendi hayatın dışında başkalarının hayatını ilgilendiren bir adım attığın an, özgürlüğün buzlu cam parçası gibi dağılır etrafa ve sınırların patlak balon gibi büzüşerek sadece bedenini saracak kadar daralır. mayına basılmıştır özgür insan uyuşturucu kullanan, bunu yakın çevresine özendiren, seksi el sıkışma gibi yansıtan hiçbir "modern ergen" kişisi değildir. bunları sadece salaklar ya da tecrübesiz özgür olamayan insanlar yapar. özgür insan zeki insandır, sınırlarını ve sınırlandırmayı anlar. kimseye minnet duymaz, kendisine cevap verir. sorumluluklarını üstlenir
             tictactoe
             Dayatma? Reklam? Pompalama? Ne dio'nuz len siz dangalaklar? Hadi diyelim sizin dediğiniz gibi olsyn, dayatma olsun. Heee, herşeyi çözdük bi buna mı kaldık? Birader, hayırdır ya ne gocunuyorsunuz ki siz? Walla bu klişe cümleyi kuracağım hiç aklıma gelmezdi ama "Millet aç, aç!!!" Piiiiii 😠
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.