Netflix'in Her Ama Heeer Dizisindeki LGBT Dayatmalarına Ne Diyorsunuz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   Karantina sürecinde fark ettiğim bi durum bu. Neredeyse her dizide var heeer. Rahatsız olmuyorum ama her dizide de olmaz be... En son Spy'ı izlemiştim, oraya bile zorla bi sahne serpiştirmeye çalışmışlar.
    patilik
    evet ben de bunu fark ettim. bi süre sonra göze batmaya başlıyor cidden
     seksi1melek
     Aynen öyle, ben de aynen katılıyorum arkadaşlara!
      hesapsilindi00
      Netflix'in sahibi kişiler belkide lgbt üyesidir. İstiyorlar ki herkes onlar gibi olsun. Sonuç olarak medya, insanlara dayatmak istediği fikirleri filmlerde olsun reklamlarda olsun bunu belli eder. Uyanık olan insan bu tuzağa düşmez. Tabi dünyada uyanık insan sayısı yok denecek kadar az. Huzur içinde yatın
       eiektlc
       ya bi de aileye saygısızlık, özgür kalma ayağıyla anarşist çıkmak, geleneğe örfe başkaldırıldığı takdirde tarafınızda durmayan herkese sidikli muamelesi yapma... bunlar lgbt fikirlerinden tehlikeli düşünceler ki netflix lgbt ayağına bu düşünceleri de dayatıyor. evet, insan özgür olmalı, insan istediği kişiyle istediği şekilde beraber olmalı ve bunu topluma açıklmaka zorunda bırakılmamalı. ama özgür insanın özgürlüğü nereye kadar? başka bir insanın özgürlük sahasına kadar sınırlıdır senin özgürlüğün. kendi hayatın dışında başkalarının hayatını ilgilendiren bir adım attığın an, özgürlüğün buzlu cam parçası gibi dağılır etrafa ve sınırların patlak balon gibi büzüşerek sadece bedenini saracak kadar daralır. mayına basılmıştır özgür insan uyuşturucu kullanan, bunu yakın çevresine özendiren, seksi el sıkışma gibi yansıtan hiçbir "modern ergen" kişisi değildir. bunları sadece salaklar ya da tecrübesiz özgür olamayan insanlar yapar. özgür insan zeki insandır, sınırlarını ve sınırlandırmayı anlar. kimseye minnet duymaz, kendisine cevap verir. sorumluluklarını üstlenir
        redkit00
        Eşcinsellik normal bir şey çünkü çocuklar, ayrıca başlık da yanlış olmuş. Kimse kimseye bir şey dayatmıyor, zorla izleyin diyen yok yani. Orada sadece sizin gibi insan olan dizi karakterlerlerinin arasındaki ilişkileri görüyorsunuz, pek dudak uçuklatan türden şeyler de değil bunlar.
         toimoi
         eşcinsel insanlara sadece trde değil her ülkede karşı bakılıyor. bunu yıkmaya calıstıklarını düşünüyorum
          o_adam
          onedio'nun bir çok içeriğinde seks'i dayatması gibi bakıyorum. (ben bu hastalığı sağ cenaha ait zannederdim demek ki bizde de varmış. Birilerine bok atarken kendi platformunu görememe)
           sirius-prensesi
           Ben kadınım ve kadın seviyorum. Nedir yani güzel bir şey aşk. Bir erkekle bir kadın sevisiyor diye hiç izlemeyi bıraktığım film falan olmadı bunca yıldır.
            kuyinist
            Tek ben fark ettim saniyordum. Zjzbzjzn birde lgbt olan oyunculari ya cok yakisikli ya da cok guzel oluyolar of
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.