Netflix And Chill Diyerek Libido Bağımlısı Bir Kadın Olarak Anılmamın Bi' Garip Hikayesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   celinne
   Bu olaylar bugün olmadı ama insanların ne düşündüğünü bugün öğrendim…

 Bi süredir herkesin ağzında olan bi kullanım var ya hani… 

Netflix and Chill

 Ben de bugüne kadar bunu birçok kere kullandım. Mesela pandemi olaylarından önce arkadaşlarım dışarı çıkalım diyordu canım istemiyorsa bugün Netflix and Chill günüm ya diyordum. Ya da mesaj atıyolardı herhangi bir gün napıyosun falan diye Netflix and Chill diyordum. 

Bugün ne anlama geldiğini öğrenene kadar…

 Netflix and Chill diyince aklıma gelen tek şey evde miskin miskin battaniye altında oturup kahve, çay, cips vs ile bir şeyler izlemek. Tam olarak anlamı neyse o yani. Anlamını bu şekilde bildiğim bir cümleyi de hayatımda birçok kez kullandım evet. Neyse…

 Taaa ki bugün kızlar grubunda biraz özel hayatımızla ilgili konuşana kadar… Gruba bugün bi mesaj geldi:

 “6 ay aradan sonra ilaç gibi geldi 😂” ne olduğu belli zaten neyse önemsiz bi detay. Biraz kızlarla konuştuk falan ben de yaklaşık 1.5 yıldır hayatımda kimsenin olmamasından yakındım. Erkek sinek bile yok hayatımda diyerek o klişe cümleyi kurmadım tabii ki ama varmak istediğim nokta buydu çünkü bu pandemiyle birisiyle tanışmak görüşmek cidden zor hale geldi.

 Ben bundan yakınınca kızların hepsi bi anda ‘nasıl yani?’, ‘şaka mı’, ‘taş*k mı geçiyosun’ falan demeye başladılar. Zerre bi şey anlamadım nasıl yani falan diyorum bunlara. Zaten olsa söylerim size diye. Gelen cevap şu:

 ‘Bugüne kadar 50 kere plan yaptığımızda bize Netflix and Chill dedin’

 Evet dedim yani?

 Bunun anlamı meğer bana gelsene film izleriz, bana gelmek ister misin, gel sana evde bi kahve ısmarliyime dönüşmüş. Yani partnerinizle o gün plan yaptığınız anlamı çıkıyormuş. Ben de diyorum bu kızlar ısrar ederdi normalde gel işte görüşelim bi şeyler yiyip içelim vs diye. Her ne zaman bunu söylesem direkt saldılar beni zerre ısrar etmeden. 

Yani bunu her kime söylediysem herkes benim o gün çatır çatır seviştiğimi düşünmüş akjsdjkasdhjkaskj. Hala aklım almıyor. Bundan nasıl böyle bir anlam çıktığını. Popüler kültürün gerçekten köpeğisiniz inanamıyorum. Sonra girdim biraz baktım da Tinder’da bütün Amerika’nın biosunda bu yazıyormuş niyeti belli etmek için. 

Neyse kızlarla güldük eğlendik yeni bir şey öğrenmiş olduk… 

Bu da böyle bir anımdır arkadaşlar artık Netflix and Chill derken ortada seks potansiyeli yoksa yok ya bugün çıkasım yok falan dersiniz :)
    cinayetvaraga
    ilk defa duydum bunu ama sen bu dio yu yazarak dm kutunun ırzına geçmiş olabilirsin. hayatında bol şans 😎😎
     tsukyomi
     Libido bağımlısı olmak kötü bir şey değildir. Öğrendik biz bunları canım başkanımız Hande'den.
      maskoff
      haydaaa ilk kez duydum bunu. netflix and chill yazan kıza yazmışlığım bile var. hakkaten bazen cahillik mutluluk getiriyor keşke okumasaydım bu yazıyı :)
       tachycardia
       Ben direkt "bugün tembellik modundayım, gelemem" diyorum. Bunu demek aklıma gelmez :d
        busrawashere
        sen anılmamışsındır, handeciğim anılır üç kere netflix and chill diyince odadaki cin sizi skiyor
         kanadadabiryusuf0
         Netflix tek izleyince tadı çıkıyor, yanımda birisi olunca çok soru soruyor katil olmaya zorluyor
          mrlawyerkk
          Vay arkadaş, ben eşime diyorum bugün Netflix and Chill yapacağım, sen dışarı çık diye kadın beni bu zamana kadar iyi boşamamış. Umuyorum bu dio'yu görmez. Biz Türklerin hayatına ne kadar masum bir geçiş yapmış bu tabir meğer.
           sedefartuny
           Aaa harbiden Vikipedi'de tanım şu; "Netfilx and chill", internette gerek romantik aşk gerek cinsel ilişki için kullanılan bir güzel adlandırmadır. Şoklar içerisindeyim. işte ingilizce öğretmenlerimiz boşuna ingilizce konuşurken Türkçe düşünmeyin demiyor. Nasıl da kelimeleri olduğu gibi çevirip anlamı öldürmüşüz :)) Çok güldüm.
            nykskaos
            "Popüler kültürün gerçekten köpeğisiniz inanamıyorum." deyip, davetlere " Netflix and chill " diye cevap vermek.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.