Nedir Bu dio?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  kaan
   dio
   Öncelikle hoş geldin! Artık sen ne dio’san o! Geldin ama burası nasıl bir yer, bunu sana anlatmak istedik: Burası senin dilediğin konuda yorum yapabileceğin, tartışmak istediğin konular için başlık açabileceğin, insanlarla sosyalleşebileceğin yepyeni bir sosyal medya platformu! Açtığın başlıkları ve yazdığın dio’ları ekleyeceğin görsellerle, paylaşacağın videolarla destekleyebilir ve diğer kullanıcıların bayılacağı paylaşımlar yapabilirsin. dio’da yaptığın yorumlarla bir nevi kendini insanlarla paylaşacaksın. Profiline en sevdiğin fotoğraflarını yüklemek dio kimliğini oluşturmanda işine yarayacaktır. İstersen profilini de dilediğin yerde paylaşabilirsin. dio’da diğer insanlarla etkileşimin sadece dio ve yorum yazmakla sınırlı değil. Özele taşımak istediğin konular için kullanıcılara direkt mesaj atabilirsin. Henüz beta aşamasında olan dio’da sizin için düşündüğümüz onlarca yenilik var ve onları zamanla eklemek için sabırsızlanıyoruz, bunu da bilmek istersin! dio girerken nelere dikkat etmelisin? Başlıkları dio tarzına uygun açman hem açtığın başlıkların daha çok ilgi çekmesini hem de arkalarda kaybolmamasını sağlayacaktır. Bu arada açtığın başlıklara şöyle dolu dolu fikirlerini belirten dio'lar girmeni beklediğimizi de unutma çünkü o başlıklar artık senin. Yani kime ne dio'san açık açık söyle, kestirip atma! Ne demek istiyoruz bir örnekle anlatalım: Diyelim ki mantı sevmiyorsun ve mantının abartılmış bir yemek olduğunu düşünüyorsun. Bunu belirtmek için “Mantı” başlığı açmak yerine “Mantı Abartılmış Saçma Bir Yemektir!” diye açarsan hem kendini daha iyi ifade etmiş olursun hem de mantıseverlerin bir güzel hışmına uğrarsın 🤓 Reklam amaçlı veya spam şeklinde gireceğin dio’lar şikayet aldıkça onları kaldıracağımızı bilmelisin. Şu güzelim ortamı bozduğuna değmez, valla bak. Hakaret, nefret söylemi, tehdit, şantaj, ifşa barındıran dio’ları zamanla hiç sevmediğimizi göreceksin. Umarız buna yazarak değil de uzaktan tanık olursun. Negatif enerjileri kendimizden uzaklaştırıyoruz, ommmm… Taciz ve zorbalığa göz açtırmayacağımızı söylemiyoruz bile. Ya da dur söyleyelim, taciz zorbalığa göz açtırmayacağız. Hukuki olarak suç adlandırılacak (suç isnadı) durumlarda dio’larını kaldıracağımız gibi bunun devamlılığı üyeliğinin sonlandırılmasına kadar varabilir. Aman Ali Rıza Bey tadımız kaçmasın. Gördüğün gibi gayet mantıklı ve uyması kolay kurallarımız var. Bunları sadece seni düşünerek koyduk, hep senin iyiliğini düşündük, böyle de tatlıyız. Şimdi dio’ya gir ve senin bizim gibi tatlı insanlarla sosyalleşmeye başla! (ve bir süre #EvdeKal)
    tahoe_og
    Aq diyebiliyor muyuz?
     hayri-cemil-gulle
     buralar değerlenir
      energyboi
      Yüksek bütçeli ekşi sözlük taklidi gibi duruyor amaaa şimdilik!.
       is0418
       Cennetten arsa alıyoruz ilerde lazım olur.
        nazireyle
        şu memlekette herkes her konuda bir şey dio, kayda geçmek şart buyurun gelin!
         sprewarsuns
         reddit gibi olacaksa denemeye değer.
          mbozkir
          Bi uygulaması olsa dio’m
           kalamartava
           Aynı zamanda 1982'de kurulmuş heavy metal grubudur. James ronnie dio hayranı olarak belirteyim dedim
           https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dio_
           https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dio_
           (band)
            post-bilen
            Ekşi farklı bi platform, niye iyi polis kötü polise giriyosunuz? Dio'nun misyonu ekşi'yi sollamak mı? İkisi herşeyiyle farklı platformlar. Şu threaddeki saçma sapan yorumlar, plastik fikirlere dur dicek bi yol bulmazsanız inci sözlüğe döner
             pudgebey
             henüz tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ,eğer ileride tutarsa ekşi sözlükteki gibi yıllarca çaylaklık beklememek için üyelik rezerve ettiğim platform.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.