Neden Ünlü Olduğu Bir Türlü Anlaşılamayan Kişiler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   Bu liste o kadar uzun olabilir ki normalde. Ülkede ne idüğü belirsiz tam olarak ne iş yaptığı belli olmayan o kadar fazla kişi var ki. Bi de son senelerde zaten çok fazla böyle insan yokmuş gibi influencerlar eklendi. Tek sattıkları şey yaşam stilleri, hikayeleri vs. Ve aldıkları paralara akıl sır erdiremezsiniz. İnanılmaz büyük paralardan bahsediyorum sadece hikayesinde bir ürün tanıtmak için. Bunun dışında bir de "nasıl beslenilir, nasıl zinde kalınır, ruhumu nasıl temizledim" gibi abuk subuk her kafadan farklı sesin çıktığı içeriklerle hayatını kazananlar var. Gerçekten ülkede herkes para kazanıyor. Bir de Hülya Avşar kazanıyor para. Ne ses, ne oyunculuktan. Tamamen ülkedeki mavi göz yalakalığı yüzünden.
    kania_
    en baştaki ünlümü
     helena22
     bu kadın
      yazarcizer
      Duygu özaslan derdim muhtemelen. aslında genel olarak bütün influencer tayfa neden ünlü ya?
       cesuryurek-
       Valla son zamanlarda çıkan unfulencer'ların çogu diyebilirim aslında ama bir şekilde kendi paralarını kazanıp kendi hayatlarını bir şekilde idame ettirdikleri için neden ünlü olmuş bu ya kafasına giremiyorum ama bazılarının tarzları, yaklaşımları filan gerçekten soğutuyor yani..
        eagle1121
        Bu zamanda ünlü olmak için çok bir şeye ihtiyaç yok sosyal medya da takipçi satın alın sizin hakkınızda sabah akşam Twitter'da gündem oluşturacak fanlar tutun belli bir ücret karşılığında sonra oyuncu da olursunuz şarkıcıda kalitelinin alıcısı kadar kalitesizin alıcısı da var sonuçta
         kisi
         Milyonlarca insanı eğlendiren, keyifli vakit geçirten insanların para kazanması çok normal. Seni beni eğlendiremiyor diye yaptıkları iş boş olmuyor. Üstün zekaya, beceriye vb. sahip olmalarını beklemek de garip.
          brtaks
          Danla Bilic, Kerimcan Durmaz, Murat Övüç, Selin Ciğerci ve bilimum gereksiz blogger ve vloggerler. Cinsel tercihi ve şımarık hareketleriyle insanların ünlü edildiği yegane ülke olabiliriz gerçekten. Nice sanatçının değer görmediği, bilinmediği ülkemizde bu gereksiz karakterlerin milyonlarca takipçiye ve sevene ulaşması bile ülkeye reset atılması gerektiğinin yegane sebeplerinden.
           timuti
           ben isimlerini bile bilmiyorum benim için ünlü değiller :)
            esseref
            fenomenlerin hepsi gereksiz bence. sırf yarım saat boyunca bir şeyler düşünmeyelim, kafamız dağılsın diye izliyoruz ama bundan da bu kadar para kazanmaları tamamen saçmalık
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.