Neden Twitter Fenomenleri Köşe Yazarlarından Daha Etkili?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   benita
   Çünkü Mizah desen var
    handeyakar07official
    Her onedio içeriği için her gün başlık açsak burası çöplüğe döner. Pardon dönmüştü zaten
     mrs_furby
     Çünkü her birey kendi köşe yazarıdır. Bu insanlar yönetimde oy hakkına sahip olduğu için dolayısıyla da söz hakkına sahiptir. Evet köşe yazarları birileri için önemli. Halkımız Tanzimat zamanından bu yana uyandırılmaya çalışılıyor aydın kişiler tarafından, devam da etmeli, fakat artık her birey kendi fikirlerini de sunmalı. Bunun için köşe yazarı olmaya gerek yok açıkcası.
      nykskaos
      Twitter hesabın olmasa dahi o Tweet leri her yerde görüyor, okuyor, paylaşıyorsun. Karakter sınırı sayesinde uzun yazılar da okumuyorsun. Çünkü bizde öyle bir şey var. Emek verilen ve daha verimli bir yazı yerine kısaca laf sokma, espri, iddialı cümleler tatmin ediyor biz hızlı tüketim toplumunu. Yoksa çok değerli köşe yazarlarımız var hâlâ.
       agac-ceviz
       twitter gerçekten ahmaklar ile dolu genelleme yapmiyim bir ara takip etmiştim sinir hastası olacaktım uygulamayı da sildim herkes vatansever herkes kemalist pufff
        detokssuyu
        Kitle meselesi. Kim her gun açıp köşe okuyor ki? İnsanlar artık haberi de bilgiyi de hap şeklinde tüketmek istiyor. Twitter'da karakter sınırlaması ile bunu sağlıyor. İnsanlar okudukları bir iki cümleden bir şekilde habere vakıf oluyorlar, olduklarını düşünüyorlar.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.