Neden Müzik Radyoları Rap Çalmıyor da Pop Çalıyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _poseidon_
   Rap çalsalar çoğu kişi pop dinlemeyi bırakacak ve rap dinlemeye geçeceğinden korkuyorlar galiba ya da rapin popu delik deşik edeceğinden korkuyorlar.
    patronicee
    Rap radyonun hopörlürünü delik deşik eder bence :D Hoperlor Hoparlör Höporlör Ne zıkkımsa artk aklıma gelmedi.
     gregory_
     Radyo popüler olani calar Ali Efe risk almaz, demek ki senin rapi dinleyen yok. Metal dinle zihnin acilsin:)
      makeup-alp
      Hava kapalı, ama akalım Arabaya bindim yürü bakalım Tabi radyomuzda yine Demet Akalın Bi kez olsun bizi çalmadın adamım Hava kapalı (BUZ) ama akalım (YES) Arabaya bindim yürü bakalım (SKRT) Tabi radyomuzda yine Demet Akalın (SEPET) Bi kez olsun bizi çalmadın adamım (NO) Baba çal bizi çal (ÇAL) bizi de bi çal Orman kanunları dedik DJ kardeş seçip al Biraz bal, tarçın, zencefil ya da zerdeçal Hızlı gecelerde lakabımız kara gergedan (BUURRSSTT) ARA VERME LAN ŞARKILARA SEN DEVAM Ceryan yine gidik bro Güzelbahçe kerbela (KERBELA) Yeah, tamam geldi yazdım an be an Bizi zenci diye çalmadılar radyolarda lan (ÇAL ULAN) Ben susmam devam (GO) herkes kanrevan (KAN) Görse beni helal derdi Nelson Mandela (BOSS) Verseüm şeker gibi şokolade marmelat (YUM) Bi lokmadan bozmaz seni hadi al ye bak
       mrsnl33
       Sana gıcıklık olsun diye calmiyorlardir
        karolunita-
        Ayn knk delik deşik eder kesinlikle, asla dalga geçmiyorum ayrıca
         peripedia
         Rap sanatçılarının radyolarla anlaştıklarını pek sanmıyorum. Rap dijitalde kendine yer buldu ve gelişime orada devam ediyor.
          enfenfal
          Benim görüşüme göre rap, pop dinleyenlere ağır gelir. Yanlış anlaşılmasın pop dinleyenlere de saygım var. Pop müzik dünyanın toz pembe kısmına bakıyor. Ya da acıyı sevgilisinden ayrılmak sanıyor. Rap ise ezilen hayatlara ışık tutuyor, onlara da yazma imkanı tanıyor. Ben şahsen hiç cebinde parası olmayanın pop yaptığını duymadım. Rap'in duygusu öfkedir bence. Benim görüşüm bu yönde.
           sedefartuny
           Radyolarda da televizyonda olduğu gibi ciddi bir denetleme mekanizması var rap parçaların birçoğunda küfür var. Virgin bunu çeşitli tekniklerle çözmeyi başardı ama bunu yapmak uğraş istiyor. Bundan mütevellit diye düşünmekteyim.
            eo110
            Acayip coolsun 💯
             mevsimlerdensnbahar61
             Ali Efe yorma kuzum sen kafanı böyle şeylere boşver bi derdimiz bu olsun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.