Neden mi Kızlarla Konuşamıyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Sürekli dm'den 'kızlarla nasıl konuşabilirim garavel, bana yardım et garavel, abi sen çok s.kici bir adamsın taktik ver abi' cümlelerine maruz kalıyorum. O gün bugündür ey ümmeti dio!! Hemen altta açıklıyorum. Çünkü onların her biriyle hanımefendi gibi konuşuyorsunuz dal ya.rraklar. Sizli konuşuyorsunuz ve konuşmalarda resmen onu yüceltiyorsunuz amq. Kızlar bizim gibi normal insan, terbiyesiz şeyler yapan, geğiren, sıçan, laf yapan, normal insanlar amq. Normal bir insana 'naber sıla' yazmak yerine 'merhaba sıla hanım nasılsınız' yazacak salaklar tanıdım ve tanıyorum amq. Kendiniz olun, doğal olun. Doğal olmayan, pussyguard ve meriçlerle işim olmaz. Eğer bu saydıklarımdan en az birine sahip kişiler burada dio'da barınıyorsa sizleri kınıyorum. Sizinle de işim olmaz.
    absurdizm
    besmele çekmeden konuşmaya başladıkları için. biri bana "Bismillahirrahmanirrahim. inşallah tanışabilir miyiz?" yazsa yatağa geçerim direkt
     tsukyomi
     Ha şöyle yav. Bir eleman vardı burada, sürekli ''muhabbetinize bağdaş kurmak istiyorum'' derdi. Ya bundan nasıl etkilenmemi bekliyor acaba, ne zaman bunu dese bağdaş kuran Cihangir enteli canlanıyor kafamda. Yapmayın etmeyin arkadaşlar, bizler de goygoy severiz, direkt goygoyla dalın muhabbete.
      mert_
      Ben konuşuyorum? Hatta şu an bile bir kızla konuşuyorum. Testosteron sizden daha güçlü değil arkadaşlar. (Garavel beni engellemiş, ben buna gülerim ahahaahah)
       black_390
       geğiren sıçan laf yapan haklısın valla en ii sen bilion sana gelen 3 kez sifon çekio
        amira
        bizim de işimiz olmasın dimi garavel?
         gossipdio
         Safiye ve faik ikilsini görünce çok mutlu oluyorum nedense skdkfkgk daha iyi bir copule yok
          patronicee
          Şu zamanında garavel i sevmeyip dışlayan tayfa. Ben anlamıştım bu adamda Bi pırıltı var :D o başlık açmayınca günüm güzel geçmiyo
           mrsnl33
           Teşekkür ederiz mikemmel insan😂😂😂
            strangestar
            Kızlarla konuşmak niye bu kadar zor o kadar mı azgınsınız aga yıl olmuş 2021 uğraşma böyle şeylerle garavel usta
             theguard
             Kız mı? Ardaşkım yetiyor be.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.