Neden Kızlar Erkekleri Alıp Kızlar Tuvaletine Götürüyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suleyman-incesoz
   Ahem bu soruyu sorma sebebim bir kızın beni kızlar tuvaletine getirip bırakması. Evet bunu sormaya cesaret etmek 1 saatimi aldı. Muhtemelen çoğunluk aşna fişne falan diyecek. Kızlar başka bir kızın erkeği tuvalete götürmesinden rahatsız oluyor mu? Neden kızlar aşna fişne dışında erkeği tuvalete götürür? Onca yer arasından niye tuvalet? Muhtemelen başlık pek tutmayacak. En azından bir sorunun cevaplanmasını istiyorum. Beni sapık ilan edecek olanlar vardır. Merak ediyorum sadece. Şu sıralar insanlarla yüz yüze iletişim kuruyorum. Baya hızlı oldu.
    moon_night
    Hiç böyle bir şey yapmadım ama şöyle bir şey var Tuvaletler özellikle de kızlar tuvaleti dedikodu için ideal yerlerdir. Dedikodu çıkarmak veya yapmak için...
     gregory_
     Çünkü erkekler tuvaletine götürmesi saçma olur.
      mrsnl33
      Bir insan niye böyle bir manyaklik yapar ki?Kendi zekasına göre komiklik yaptı muhtemelen
       tsukyomi
       Tuvalette de aşna fişne yapmazsınız be.
        karolunita-
        ben erkeklerin arasındaki dedikoduları öğrenmek için kızlar tuvaletine götürüyorum orda arkadaşlarımla sıkıştırıp lafı alıp salıyoz mnbglömnbvcghj
         eo110
         İlk defa duyuyorum aşna fişne dışında bir şey için erkeği kızlar tuvaletine götüren birini. Zaten o iş içinde gidilecek en saçma yer. Değişik.
          karolunita-
          ayrıca tuvalette aşna fişne mi yapılır yani. gidin soyunma odasında yapın ömnbvcfyukö
           eski_bi_tanidik
           Ne sikko sorular
            esrik-akilli
            Bir şey anlamadımdı. Bir kız bir erkeği alıp kızlar tuvaletine götürüp bırakıp gidiveriyor. Sen burada dur gelip alıcam dediyse bir işi vardır, bekleyin. Dönerse beraber, dönmezse yalnız çıkarsınız tuvaletten. Saçma sapan, anlamsız, ot gibi tatsız ve ilk defa varlığından haberdar olduğum bir eylemdir bana göre orası ayrı tabi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.