Neden Kaybediyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Bazen de bu yüzden... "yatağımın karşısında bir pencere var. odanın duvarları bomboş. nasıl yaşadım on yıl bu evde? bir gün duvara bir resim asmak gelmedi mi içimden? ben ne yaptım? kimse de uyarmadı beni. işte sonunda anlamsız biri oldum. işte sonum geldi. kötü bir resim asarım korkusuyla hiç resim asmadım; kötü yaşarım korkusuyla hiç yaşamadım."
    somurtkan_sirin
    Vageçtiğimizden belki de...
     dikistutmaz_sabri
     değer veren değer kaybeder.değer vermezsen değer kazanırsın.bilmemkaç sene önce lise hayatımda daha çözdüğüm bir olaydır.ileriki yaşlarda hala değer kaybı yaşayanlar daha da kazanması zordur
      thetalentedmrripley
      Her zaferi kazanmak, her mağlubiyeti kaybetmek olarak gördüğümüz için belki de.. Halbuki uğrunda mücadele etmeye değen her şey için savaşmak, kazanmanın ta kendisiydi neticesinin ne olduğuna bakılmaksızın. Ama biz savaşmaktan korktuk kaybedeceğimizi sanarak. Kaybetmedik belki ama kazanmadık da.
       absurdizm
       belki bir umutsuzluk belki de korkaklıktan kaybediyoruz. bir söz var, "hayat bir kere oynanan kumardır." bu söze uygun yaşıyoruz. şansımız yaver giderse güç gitmezse korkaklık kazanıyoruz. eğer oynamazsak yıkık olarak kalıyoruz, oynarsak yıkılırız diye korkuyoruz. sonra tekrardan ya yıkılıyoruz ya da güçleniyoruz. doğru kişilerle kumar masasına oturmamız gerekiyor. doğru düşüncelerle oynayıp kazanmak için çabalamamiz gerekiyor. hayatın kurallarına göre yaşamamız gerekiyor. sonuçta kuralı değiştirmeye çalışan ya herkesi değiştirir ya da kaybeder.
        asit
        Bağımlı olmadığımız gün kazanacağız. 👊🏻
         tranquility
         İyi olduğumuzdan! tamamen bununla bağlantılı.
          tsukyomi
          Belki dünya kaybetmek üzerine kuruludur. Belki kazandı sandıklarımız da kaybediyordur..
           buse01
           Enayiyiz
            yagmurals
            kim olduğumuzu unuttuğumuz ve hatta hiç keşfetmediğimiz için
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.