Neden Kavga Ediyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   terry
   kavga uygarlığın en büyük düşmanı, sırada beklerken de çıkar, yolda yürürken de ne zaman çıkacağı asla bilinmez. peki neden kavga ediyoruz ? sebep ne ?
   http://www.siirkulubu.com/2020/04/neden-kavga-ediyoruz.html
   neden kavga ediyoruz
    mevsimlerdensnbahar61
    Ben şahsen kavga etmem lafımı der uzarım o da o laftan anlayacak biriyse hani pek bi uğramam üşengecim ben
     mehmet_08
     çünkü gerginiz gündemden dolayı
      dr.rock
      bu nedenle
       ladydisko
       çünkü karşımdaki tam bir #@*#@&@#* dir paramı vermeye eski patronuma en son tokat attım şimdi mahkemeye verdi beni ama olsun
        busrawashere
        https://youtu.be/VzvL9c5zmNk
        https://youtu.be/VzvL9c5zmNk
        buna uysak hiçbir sorun çıkmaz
         meyvesebze
         Cok avam Hic hos deil
          cansevim
          seviyoz babba.
           cinayetvaraga
           Çapsızlık ve acizlikten.
            44-muzo-44
            Çünkü günümüzde kimse kimseyi anlamak için dinlemiyor. Herkes cevap vermek için dinliyor bu sefer de kimse kimseyi anlamıyor. Tahammül edilmiyor kimseye. Empati yapılmıyor. Herkes sürekli en iyi ben bilirim, tek ben bilirim mantığında gidiyor. Kibarlık kalmadı artık. Herkes ağa paşa. Torpil ve adam kayırma hat safhada olduğu için suçlular ceza bile çekmiyor. Erkektir yapar ve ben yaşamadım kızım yaşasın mantığının bitmesi lazım. Çocukların ne çok serbest bırakılması ne de çok sıkılması lazım. Ve en temel problem. SEVGİSİZLİK ve SAYGISIZLIK. İnsanların kendine bile sevgisi ve saygısı kalmamak üzere... Artık kimse yolda gördüğüne kolay gelsin vs demiyor. Kimse kimsenin yüzüne bile gülmüyor. Halbu ki bir çiçek için su ne ise insanlık için güleryüz odur... Kısaca dostlar güleryüzlü, empati kurabilen, insanları olduğu gibi sevebilen, karşımızdakine saygılı bir biçimde yaklaşabilen, insanları gerçekten dertlerini öğrenmek için dinleyen, karşımızdakiyle her ne kadar anlaşamasak da nazik bir şekilde muhabbet bitiren ve tanımadığımız insanlara karşı güleryüzlü nazik ve kibar olduğumuz zaman bu yapılan kavgaların sayısı çok çok büyü oranda azalacaktır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.