Neden Kavga Ediyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   terry
   kavga uygarlığın en büyük düşmanı, sırada beklerken de çıkar, yolda yürürken de ne zaman çıkacağı asla bilinmez. peki neden kavga ediyoruz ? sebep ne ?
   http://www.siirkulubu.com/2020/04/neden-kavga-ediyoruz.html
   neden kavga ediyoruz
    busrawashere
    https://youtu.be/VzvL9c5zmNk
    https://youtu.be/VzvL9c5zmNk
    buna uysak hiçbir sorun çıkmaz
     mevsimlerdensnbahar61
     Ben şahsen kavga etmem lafımı der uzarım o da o laftan anlayacak biriyse hani pek bi uğramam üşengecim ben
      44-muzo-44
      Çünkü günümüzde kimse kimseyi anlamak için dinlemiyor. Herkes cevap vermek için dinliyor bu sefer de kimse kimseyi anlamıyor. Tahammül edilmiyor kimseye. Empati yapılmıyor. Herkes sürekli en iyi ben bilirim, tek ben bilirim mantığında gidiyor. Kibarlık kalmadı artık. Herkes ağa paşa. Torpil ve adam kayırma hat safhada olduğu için suçlular ceza bile çekmiyor. Erkektir yapar ve ben yaşamadım kızım yaşasın mantığının bitmesi lazım. Çocukların ne çok serbest bırakılması ne de çok sıkılması lazım. Ve en temel problem. SEVGİSİZLİK ve SAYGISIZLIK. İnsanların kendine bile sevgisi ve saygısı kalmamak üzere... Artık kimse yolda gördüğüne kolay gelsin vs demiyor. Kimse kimsenin yüzüne bile gülmüyor. Halbu ki bir çiçek için su ne ise insanlık için güleryüz odur... Kısaca dostlar güleryüzlü, empati kurabilen, insanları olduğu gibi sevebilen, karşımızdakine saygılı bir biçimde yaklaşabilen, insanları gerçekten dertlerini öğrenmek için dinleyen, karşımızdakiyle her ne kadar anlaşamasak da nazik bir şekilde muhabbet bitiren ve tanımadığımız insanlara karşı güleryüzlü nazik ve kibar olduğumuz zaman bu yapılan kavgaların sayısı çok çok büyü oranda azalacaktır.
       cinayetvaraga
       Çapsızlık ve acizlikten.
        cansevim
        seviyoz babba.
         meyvesebze
         Cok avam Hic hos deil
          ladydisko
          çünkü karşımdaki tam bir #@*#@&@#* dir paramı vermeye eski patronuma en son tokat attım şimdi mahkemeye verdi beni ama olsun
           dr.rock
           bu nedenle
            mehmet_08
            çünkü gerginiz gündemden dolayı
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.