2
26.3.2020
Neden İnsanlar Başkalarının Mutluluğundan Mutsuz Oluyorlar?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   kubragzemtuna
   Amaçsız yasayan insanlar sadece kendi düşünceleri varsa vardırlar yok olmak insanları mutlu etmek gibi mutsuz isen sadece mutlu olmalarını sağlıyorsun.
    headmau5
    Diğerlerinin düşüncelerini veya mutluluklarını umursamadıkları için. Kimse kimsenin umurunda bile değil :(
     utumasasiilekayanadam
     Baskalarinin mutsuzlugundan mutlu olanda vardir fakat gorecelidir sahsimca. Belki sevmedigi insanlar icin gecerlidir. Sevdiginiz bir insan mutlu ise sizde mutlu olursunuz mutsuzsa mutsuz olursunuz.
      missnight
      Başkalarının mutsuzluğundan mutlu olmayı duydumda başkasının mutluluğundan da mutsuz olmazsın be
       bunedio_
       Haset ve kıskançlıktan.
        meyvesebze
        Cunku oyle bi cagda yasioruz.sosyal medya tv...eskiden sadece unluluerin hayati gorulur onlarin hayati ozenilirdi Gencler bu hayati yasamak icin koylerinden kasabalarindan kacarlardi.Simdi sosyal medyada herkesin tum hayati ortada.Biri tektasini koysa dieri neden bende yok dio....hep eksiklik hissetmek ustune kurulmus duzende haliyle herkes birilerinin mutlulugunun kendinde olmamasina takili yasio
         lylftmksc
         Bknz;benim kız kardeşim. Hep mutsuz ve suratı asıktır, heran patlayacak bir mayındır, neden? Çünkü diğer insanlar mutludur veya mutlu olmaya çalışıyordur. "Neden mutlular ha neden, ağlasınlar kahrolsunlar ben de gidip ayyyy canım vah vah yazık diyeyim, sonra gelip evde göbek atayım. Çünkü ben pislik bir yaratığım ve pislik yapmaktan hoşlanırım 💩"
          kanadadabiryusuf
          çünkü onlar bir şey yaptıkları için sürekli kendilerini geliştirdikleri için mutlular ama diğerleri onların yaptığını yapamayacaklarını bildikleri için sürekli mutsuzlar this much...
           benita
           Fesatlıktan bence
            zeynebio
            Kendi hayatlarında mutlu olmadıkları için neden olacak. Eğer onlarda yaşadıkları hayattan mutlu olmayı bilseler eminim buna ihtiyaç duymazlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.