Neden Evlilik Teklifi Alınca Bu Denli Sevinir, Şaşırır ve Ağlarız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Evet biz kadınlar neden bunu yaparız? Evliliği kutsadığımız için mi? Hayatımızda bir dönüm noktası olduğunu düşündüğümüz için mi? E bunların hiçbiri doğru değil ki. Nedir yani alt tarafı evleniyorsunuz? Tamam şahane bir evlilik teklifi olabilir, yüzük parıltısı etkilemiş olabilir, güller, şarkılar, efsane bir ambiyans olabilir ama yine de bu denli abartmaya çığlıklara, gözyaşlarına falan gerek var mı?
    buse01
    Çünkü kalan hayatını seninle devam ettirmek istiyor doğru kişinin sen olduğunu düşünüyor...Evlenme kararı almak çok zorlayıcıdır diye de düşünürsek..
     lutfen-ama
     Birinin bizimle bir ömür geçirmek isteyebileceğine ihtimal bile vermeyecek kadar sinir bozucuyuzdur ve şaşırıp, sevinip ağlarız ya da sadece gösteriş meraklısıyızdır yoksa ağlayacak ne var Allah aşkına ya?
      merilolika
      belki hiç akılda yokken hiç beklenmedik bi anda geldiyse teklif şaşırılabilir ama birde bunun haberli versiyonu var yalandan şaşırıyomuş gibi yapıyo hiç haberi yokmuş gibi davranıyo 😬
       disi.ejderya
       Evlilik teklifi alanlara sorun. Ben istemem .... ruhsuz biriyim
        eski_bi_tanidik
        Kendilerini beklenmedik güzel bi durum için buldukları için olabilir. Kendilerini çok özel hissettirdiği için ve sasirdiklari için ve sevdikleri birinden geldiği için olabilir.
         mrlawyerkk
         Yüzükten büyük olasılıkla. Şahsen beni bile gözüm düşüyor o pırlantalara. Günün sonunda da isteyen ağlasın, isteyen çığlık atsın insanları kategorize etmeyelim.
          samyeli90
          Beklemediğin bir durumsa şaşırılır seviyorsan mutlu olunur yani
           gulfemkaya
           bence işin şovu bu ya şaşıyormuş gibi yapıyor insanlar
            gizemino
            çünkü şaşırıyoruz nasıl başka bir argüman sunabilirz ki
             atakancavdar
             Çünkü SALAKSINIZ
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.