Neden dio'dasınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lawyerwho
   İlk nedenim karantina döneminde artan sosyalleşme, dertleşme, gülme, eğlenme ihtiyacını biraz olsun gidermekti ama salgın bitip herşey normale döndüğünde de buralarda olacağım gibime geliyor. Bir de onedio yu çok seviyorum ya❣️
    imailahorsilah
    Canım istedi.
     asumeyye
     Yeni şeyler her zaman iyidir.
      meyvesebze
      Kafa dagitmam lazimdi...Cok canim sikkin olan bi anda kesfettim onedioda testlerdi magazindi felan takip ediodum surekli.Sosyal medya kullanmiorum kullansam belki buraya bakmazdim bile.Baktim boyle biyer var istedigim gibi yazabiliorum yazilanlara guluorum egleniorum.Kimsenin kimligi acik deil herkes rahat.Saygisizca biseylede karsilasmadim...Daha ne diim :)
       ayse_
       Güzel güzel etkileşimlerin olduğu tatlı mı tatlı bi' platform. Diolamak keyifli. Diolamak evet. Öyle diyeceğim bundan sonra.
        nobody1
        Sosyalleşmek iyidir...
         meteorakafaatandinozor
         Maksat muhabbet olsun diye
          miguelfelix
          Coronooo varr corooonoo sıkıldık hep aynı insanlar farklı insanlar hikayeler görelim diye burdayiz
           beddualippa
           Oyunculuk maceralarını anlatan bir yazardan dolayı. Adını hatırlamıyorum. Onedio dan gördüm, neymiş bu dio şeysi dedim ve burdayım. Onun dışında yazarlık yaptığım başka platformlar vardı, ama sıkılmıştım. Orada reelden tanıdığım birkaç kişi vardı ve her yazdığımı üzerlerine alınıyorlardı. Yazmayı bıraktım. Dio benim için yeni bir soluk oldu diyebilirim. Tabii ne kadar sürer dio maceram bilemiyorum.
            dr-zet
            Bakıp çıkacaktım. Çıkamadım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.