Neden Birbirimize Saygı Duymak Bu Kadar Zor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   amakafamiznasiguzel1
   rap şarkısı yazmış resmen 😂 ceza'yla freestyle yapıyormuş gibi hissettim okurken :D
    caresizcare
    Ufff hiç sorma ya
     sairsel
     Saygı göstermeyen, saygı beklemesin!
      eski_bi_tanidik
      Birazcık aklıni kullanan saygı tutmasını bilir. Zorlastiran insanlar.
       asit
       - İnananlardan nefret ediyorsun çünkü inanmak sana göre az gelişmişlik, kara câhillik belirtisi. Öte yandan herhangi bir inanç, bir ideal taşımıyorlar diye inanmayanlardan da nefret ediyorsun. Yaşlıları, geri kalmışlıkları, tutuculukları, özgür düşünemedikleri için, gençleri ise özgür düşünceleri yüzünden. Geleneklerden kopuk oldukları için beğenmiyorsun. Halkın ülkenin çıkarlarının en önde olması gerektiğini söyler durursun. Ama her karşına çıkandan, hırsızmış, soyguncuymuş gibi kuşkulandığın için halktan da nefret ediyorsun. Nefret etmediğın insan yok neredeyse.. -Kış Uykusu'ndan, Nihal
        ladydisko
        çünkü etiket takmadan birisine insan ,iyi kötü şeklinde değil saçma sıfatlar ve önyargılar ile bakıyoruz
         me_out_bye
         Fanatiklik. Takımcılık kavramı. Bir takımı (tarafı) var ve senide kendisine çekmek istiyor. Becerebilirse kendi tarafına alması en çok mutlu eder. Karşı taraf isen linç etmekten hakaret edip karalayıp kendisi kazanmış seni mağlup göstermekten keyif alır. Tarafsız olamaz çünkü fanatik. Bir takıma ait kendi takımına yaranmalı. Seni düşünmez senin konforunu hakkını düşünmek en son yapacağı iş. Başta kendisi ve takımı gelir.
          mevsimlerdensnbahar61
          Güzel yazmışsın genel toplum sorunumuz bu aslında tabi belli bi yaşa kadar saygı yetisinden uzak büyümüş bi insana da saygı öğretemezisin ki öyle yani
           tivayci
           nefret nefreti doğurur. Nefret dolu tiplerden nefret ediyorum. Saygı da duymuyorum. Din derler, alkol derler, başı açık derler. Mevzu para oldu mu Yahudi kesilirler.
            ezgizm
            Her zaman saygı gösteren taraf oldum ama bu ülkede hiçbir şeyin önemi yok. Bu sefer de saygı duyuyoruz diye tepemize çıkma cürretinde bulunuyorlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.