Neden Başka Bi Gezegene Gitmiyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cexi
   Her geçen gün gelişen bilim sizdede merak uyandırmıyor mu? Belki bugün kullandığımız elektirikle çalışan çoğu araç gereçlerin güneş enerjisi ile sarj olunca ilerleyen zamanda prize ihtiyaç duymamamız, bir yazıcı vasıtasıyla istediğimiz çoğu şeyi kendimizin oluşturmaya başlaması, çeşitli ışık frekanslarıyla hastalıkların sebebini bulmamamız yada bir taşın kaç yıl önce oluştuğunu öngörmemiz. Yapılan bu yeniliklerin sadece 50 yıl içinde olması düşündüğümüz geleceğin ne kadar yakın olduğunun göstergesi bence, çıkmış biri diyor "Beyinimize çip yerleştireceğiz."başka birisi "Venüse hayat olabilir." diğeri "Mars'a yaşam alanı kuracağım"... Neden başka bi gezegene gitmiyoruz? Gerçekten hiç kimsenin fikri yokmu başka bir gezegene gitsek nasıl bir yaşam alanı kurmayı ve yaşamınızı devam ettirmeyi planlardınız, nelerin olmasını veya olmamasını, kiminle birlikte gitmeyi?
    redblack
    Semt degistirmeye paramiz yok gezegen diyor
     gregory_
     dio'suz kalamam ben.
      nobodyy1
      ama sen çok zekisin naapcaz böyle?!! . yok gerçekten sen o beyni kullanmadan nası yaşayabiliyorsun anlamıyorum.
       ladydisko
       mr. nobody 'de adam marsa gidenlerden biri oluyordu son bir patlama adam öldü yani tam anlamıyla bilmediğin bir yere bu kadar gelişmiş ve gelecek ile ilgili senaryo üretmişken en baştan başlamak isteyenlerin sayısı daha az olur
        luciferin_kizkardesi2
        Ben İzmir'e taşınmak istiyorum gezegen değiştirecek param yok aq ( İzmir'e taşınmak isteme nedenlerim deniz, deniz ve daha çok deniz)
         me_out_bye
         Okumadım pek sarmadı ama başlık soruna bildiğim cevabı vereyim. Deniyorlar zaten ama babayı alıyorlar. 🤔🤷🏻‍♂️
          comealongpond
          Paramız yok?
           absurdizm
           Ölmemek için.
            mithat-sozcul
            Bizim yaşamamıza tam olanak sağlayan yakında bir gezegen yok. Olsa bile oraya gitmek zahmetli,uzun ve pahalı olacak . Basit bir şekilde açıklaması bu.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.